Díky @ReplayLastGoal už neprošvihnete jedinou branku z mistrovství

Sledujete mistrovství světa ve fotbale v Brazílii, ale nemáte čas dívat se na všechny zápasy? Díky novému Twitter účtu @ReplayLastGoal nepřijdete alespoň o góly. Automatický robot je tweetuje hned jak padnou.

Mistrovství světa ve fotbale je jen jednou za čtyři roky, přesto ani při nejlepší vůli nemá pracující člověk čas sledovat všechny zápasy. Existuje samozřejmě možnost sledovat online alespoň výsledky zápasů, to ale není ono.

Daleko lepší by bylo vidět když ne celé zápasy, tak alespoň všechny branky. To si alespoň myslel Xavier Damman, spoluzakladatel Storify, když začal tvořit automatického robota pro automatické tweetování gólů z mistrovství. Díky jeho výtvoru už ani vy nemusíte žádný gól prošvihnout, robot @ReplayLastGoal je totiž tweetuje v reálném čase.

Bot mistrovství kontinuálně nahrává, a když padne branka, jednoduše sekvenci vystřihne a automaticky ji tweetne. Grafická kvalita videa je sice omezená, pořád je to ale mnohem lepší, než si jen na internetu přečíst skóre zápasu. Bot využívá nedávno představené funkce přehrávání GIFů (které ve skutečnosti nejsou GIFy, Twitter je z důvodu úspornosti a kvality konvertuje na krátká MP4 videa).

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Zabijte mě!

Nejhorší na vybírání memů každý týden nejsou ty hodiny strávené online probíráním kravin a blbostí. Nejhorší je každý týden vymyslet, co mají ty nesmysly alespoň trochu společného. Sex má svoje místo předplacené na věčnost, zvířátka taky, utahování si z náboženství taky, u nás je stálým hostem i prezident. Tenhle týden je prostě bez speciálních událostí, i tak je to ale samozřejmě docela legrace, že jo..