Díky @ReplayLastGoal už neprošvihnete jedinou branku z mistrovství

Sledujete mistrovství světa ve fotbale v Brazílii, ale nemáte čas dívat se na všechny zápasy? Díky novému Twitter účtu @ReplayLastGoal nepřijdete alespoň o góly. Automatický robot je tweetuje hned jak padnou.

Mistrovství světa ve fotbale je jen jednou za čtyři roky, přesto ani při nejlepší vůli nemá pracující člověk čas sledovat všechny zápasy. Existuje samozřejmě možnost sledovat online alespoň výsledky zápasů, to ale není ono.

Daleko lepší by bylo vidět když ne celé zápasy, tak alespoň všechny branky. To si alespoň myslel Xavier Damman, spoluzakladatel Storify, když začal tvořit automatického robota pro automatické tweetování gólů z mistrovství. Díky jeho výtvoru už ani vy nemusíte žádný gól prošvihnout, robot @ReplayLastGoal je totiž tweetuje v reálném čase.

Bot mistrovství kontinuálně nahrává, a když padne branka, jednoduše sekvenci vystřihne a automaticky ji tweetne. Grafická kvalita videa je sice omezená, pořád je to ale mnohem lepší, než si jen na internetu přečíst skóre zápasu. Bot využívá nedávno představené funkce přehrávání GIFů (které ve skutečnosti nejsou GIFy, Twitter je z důvodu úspornosti a kvality konvertuje na krátká MP4 videa).

 

Total
0
Shares
Další články