Digsby: klient, který integruje Facebook na plochu

Marketéři by měli zbystřit. Víceprotokolový klient Digsby nově dovoluje uživatelům sledovat Facebook feed přímo z plochy, což se může dlouhodobě promítnout pozornějším přístupem – přesně, jak si reklama žádá.

Klient Digsby z dílny dotSyntax je víceprotokolový a vedle tradičních IM protokolů (ICQ, Jabber, Google Talk atd.) obsahuje také podporu pro email a sociální sítě. Během posledních dní zaznamenává Digsby nebývale rychlý vzestup na poli, kde o konkurenci rozhodně není nouze – stačí zmínit úspěšné klienty Miranda, Trillian, QIP atd.

Díky Digsby mohou uživatelé Facebooku aktualizovat svůj status, komentovat aktivitu přátel či se věnovat fanouškovským stránkám, to všechno přitom bez nutnosti spouštět prohlížeč. Marketingové aktivity na Facebooku jsou na obrovském vzestupu a služby jako Digsby mohou znamenat ještě větší provázanost značek a spotřebitelů.

Není to jen o Facebooku

Vedle FB podporuje Digsby také Twitter, MySpace a LinkedIn, uživatelé tak mohou spravovat své účty na sociálních sítích daleko snáz. Že jde bez debat o krok správným směrem potvrzuje poslední výzkum Nielsen Online – Facebook je po Googlu, Microsoftu a Yahoo čtvrtým nejnavštěvovanějším online střediskem a v srpnu 2009 jej navštívilo 103 miliónů unikátních uživatelů.

Dotaz do pléna: co říkáte na posun, který Digsby představuje? Jak mohou marketingoví pracovníci využít potenciál, který nabízí?

Digsby

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Konference Future Insights míří do Evropy, vybrala si Prahu

Chcete si odpočinout od českých řečníků a zažít přímo doma v Česku velkou akci mezinárodního formátu? Na konci listopadu dostanete unikátní příležitost díky několikadenní dvojkonferenci Future of Web Design a Future of Web Apps. Ta se poprvé přesouvá do kontinentální Evropy a právě Praha byla vybrána díky své poloze přímo v jejím srdci.
Přečtěte si více

Průvodce českými startupy: Moredays

Další z českých projektů, který by rád ovládl část světa, čeká oficiální start právě v následujících týdnech. Designově velmi povedený a díky důrazu na zábavnost také uživatelsky přitažlivý organizátor času Moredays vyráží za úspěchem do Silicon Valley a my opět máme k dispozici pár exkluzivních informací i screenshotů přímo od jeho tvůrců.