Další virální žádost o ruku, která vás rozpláče

Asi už jste si všimli, že máme slabost pro virály a osobitá vyznání, nemluvě o tom, když se spojí obojí dohromady. Emoce zkrátka fungují na každého. Tohle video viděl za dva dny milion lidí a určitě neprohloupíte, když se stanete jedním z nich.

Jestli někde vážně existuje tolik přátel, kteří dokáží vymyslet a nacvičit něco podobného, nemůže to s lidstvem být zas tak špatné. Doporučujeme pustit ve fullscreenu, ve vysokém rozlišení a sledovat reakce budoucí nevěsty. Koho výsledek nedojme, nemá v sobě špetku citu!

Samozřejmě se ale vkrádá také otázka, jestli je zmínka o Hondě CRV v titulcích a popisku videa opravdu čistě náhodná, protože přeci jen poněkud vyčnívá. Obzvlášť ve spojení s dobrou produkční kvalitou (hezké video zjevně bylo cílem) a faktem, že se video “samo od sebe” tak bleskově rozšířilo. Říkejte si třeba, že jsme paranoidní, ale tenhle příběh asi budeme ještě sledovat. A teď nám hlavně poraďte, kde je sakra nejbližší dealer Hondy…

Když už budete v té rozněžnělé náladě, doporučujeme připomenout si i zajímavou funkci “I cried” hodnotící videa na YouTube, která rozplakala nejvíc lidí. Třeba takové video Last Minutes with ODEN musí rozbrečet snad i sériového vraha. Další zajímavá vyznání pak najdete v článku Když se berou geekové. Infografiky, hry i Pinterest.

Via TNW

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Yahoo přibližuje své plány pro Tumblr a vzkřísilo Flickr

Možná je to zvyk, možná náhoda, možná si za to společnost může sama. Ať už je ale důvod jakýkoliv, o Yahoo se příliš často nemluví v souvislosti s něčím novým. O to zajímavější byl včerejší den, kdy dala společnost jasně najevo, že pod vedením Marissy Mayer se jí do starého železa zatím vůbec nechce.
Přečtěte si více

Infografika: Jak se kšeftuje s falešnými účty na Twitteru

Že je obrovská část účtů na Twitteru falešná a s těmito účty se také čile obchoduje, to už nějakou dobu není žádné tajemství. Kolik jich ale přesně je? Díky novému nástroji Fakers již máme představu a tak mohla vzniknout infografika, která se obchodu s falešnými účty a followery podívala blíže na zoubek.