Další virální žádost o ruku, která vás rozpláče

Jestli někde vážně existuje tolik přátel, kteří dokáží vymyslet a nacvičit něco podobného, nemůže to s lidstvem být zas tak špatné. Doporučujeme pustit ve fullscreenu, ve vysokém rozlišení a sledovat reakce budoucí nevěsty. Koho výsledek nedojme, nemá v sobě špetku citu!

Samozřejmě se ale vkrádá také otázka, jestli je zmínka o Hondě CRV v titulcích a popisku videa opravdu čistě náhodná, protože přeci jen poněkud vyčnívá. Obzvlášť ve spojení s dobrou produkční kvalitou (hezké video zjevně bylo cílem) a faktem, že se video „samo od sebe“ tak bleskově rozšířilo. Říkejte si třeba, že jsme paranoidní, ale tenhle příběh asi budeme ještě sledovat. A teď nám hlavně poraďte, kde je sakra nejbližší dealer Hondy…

Když už budete v té rozněžnělé náladě, doporučujeme připomenout si i zajímavou funkci „I cried“ hodnotící videa na YouTube, která rozplakala nejvíc lidí. Třeba takové video Last Minutes with ODEN musí rozbrečet snad i sériového vraha. Další zajímavá vyznání pak najdete v článku Když se berou geekové. Infografiky, hry i Pinterest.

Via TNW