Čtení na víkend – Agentura vydala e-book Jak spravovat svojí firemní stránku

Další digitální agentura a další návod na to, jak spravovat facebookovou stránku. Tentokrát ve formě e-booku. Kluci a holky z X51 dali dohromady třináct tipů k tomu, aby vaše firemní stránka fungovala co nejlépe a zároveň vás to nestalo moc práce.

E-book, vaše lehké baboletní čtení na víkend je ke stažení na agenturních stránkách. Ústředním motivem celé publikace je především varování nebo vlastně výzva – nenakupujte facebookové fanoušky.

Agentura  staví na vlastních zkušenostech. Jak nám napsal její spoluzakladatel Tomáš Mužík, u svého prvního projektu nakoupil tisícovku fanoušků. Ale zbytečně.  “Stále jsem doufal, že se mi podaří stránku postupně aktivovat a následně zpeněžit, ale po několika dalších měsících marného snažení, jsem stránku smazal. Nehodlal jsem dále plýtvat časem ani finančními prostředky. Peníze a čas, který jsem do stránky investoval, mi za 6 měsíců nepřineslo jedinou objednávku,” tvrdí dnes Mužík.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook ve spokojenosti uživatelů propadl, uspěl Google

Podle letošního vydání American Customer Satisfaction Index jsou návštěvníci Facebooku se svou sociální sítí značně nespokojeni. Facebook se z celkem 230 zkoumaných společností umístil až v poslední pětici, nejhůře mezi sociálními sítěmi, kterým trochu překvapivě kraluje nováček v podobě Google+.