Čtení na víkend – Agentura vydala e-book Jak spravovat svojí firemní stránku

Další digitální agentura a další návod na to, jak spravovat facebookovou stránku. Tentokrát ve formě e-booku. Kluci a holky z X51 dali dohromady třináct tipů k tomu, aby vaše firemní stránka fungovala co nejlépe a zároveň vás to nestalo moc práce.

E-book, vaše lehké baboletní čtení na víkend je ke stažení na agenturních stránkách. Ústředním motivem celé publikace je především varování nebo vlastně výzva – nenakupujte facebookové fanoušky.

Agentura  staví na vlastních zkušenostech. Jak nám napsal její spoluzakladatel Tomáš Mužík, u svého prvního projektu nakoupil tisícovku fanoušků. Ale zbytečně.  “Stále jsem doufal, že se mi podaří stránku postupně aktivovat a následně zpeněžit, ale po několika dalších měsících marného snažení, jsem stránku smazal. Nehodlal jsem dále plýtvat časem ani finančními prostředky. Peníze a čas, který jsem do stránky investoval, mi za 6 měsíců nepřineslo jedinou objednávku,” tvrdí dnes Mužík.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook rozjel zřejmě poslední velké hlasování. Zapojíte se i vy?

Chystané velké změny pravidel Facebooku, které mohou být poslední, o nichž uživatelé dostanou možnost hlasovat, sociální síť v pondělí poslala do schvalovacího procesu. Pokud však bude hlasovat alespoň 30 procent aktivních uživatelů a většina změny odmítne, zůstanou pravidla v dosavadním znění a "přežijí" i veřejná hlasování. Zkušenosti z minula ukazují, že šance velká není.
Přečtěte si více

Bílý dům s humorem odmítl petici za stavbu Hvězdy smrti

Už mnohokrát jsme viděli, že když se internetoví vtipálkové spojí, dokáží rozhýbat nejednu velkou korporaci. Tentokrát přiměli k akci Bílý dům online peticí věnovanou tomu, aby se Spojené státy zabývaly stavbou Hvězdy smrti, notoricky známé z Hvězdných válek. A odpověď zaslouží velkou poklonu.