Co vše se na Internetu stane za jednu, dvě či deset vteřin?

Internet je obrovské místo, kde se neustále děje ohromná spousta věcí. Jak velkou spoustu máme na mysli? To se dozvíte na zajímavé stránce The Internet in Real-Time.

Zajímá vás, co všechno se na internetu stane za pár vteřin? Povedená stránka The Internet in Real-Time vám to zaručeně poví, stačí dostatečně dlouho počkat. Dozvíte se, kolik lidí se nově registrovalo na Twitteru, kolik příspěvků a Liků přibylo na Facebooku, kolik lidí dalo online obsahu +1, kolik peněz lidé utratili na Amazonu, kolik odešlo e-mailů a mnoho, mnoho dalšího.

Stránka napočítá přírůstky všech těchto aktivit za dobu, po kterou jste jejím návštěvníkem. Vychází přitom z průměrných hodnot, nedělejte si tedy naději, že by něco skutečně měřila. Pro představu, jakým je internet obrovským bzučícím úlem lidské aktivity, to ale úplně stačí.


Click the animation to open the full version (via PennyStocks.la).

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Kudy dneska vede cesta k hudbě a co vypráví data z YouRadio

Moc zajímavé povídání jednoho datového geeka závislého na hudbě o tom, že časy se mění, o objevování služeb na objevování hudby, a taky o poznání, že tradiční rádia se toho můžou na internetu opravdu hodně naučit. A dokonce to i dělají. Na pondělní datový dvojblog Petra Šimečka z Kebooly u nás navazuje jeho kolega Vojta Roček.
Přečtěte si více

Facebook už se definitivně rozhodl, jak budou vypadat naše nové profily

Facebook v poslední době začal, zdá se, více naslouchat svým uživatelům. Nejprve představil nové kanály s příspěvky, které umožňují větší kontrolu nad tím, co uživatel vidí, aby jen o týden později vyhlásil i novou verzi profilů Timeline. Ty mají stále dva sloupce, ale přesně tak, jak uživatelé již delší dobu žádali, jsou příspěvky jen v jednom z nich. Sociální síť se ale nezapře, s dalšími změnami chce od uživatelů víc dat.