Co vše se na Internetu stane za jednu, dvě či deset vteřin?

Internet je obrovské místo, kde se neustále děje ohromná spousta věcí. Jak velkou spoustu máme na mysli? To se dozvíte na zajímavé stránce The Internet in Real-Time.

Zajímá vás, co všechno se na internetu stane za pár vteřin? Povedená stránka The Internet in Real-Time vám to zaručeně poví, stačí dostatečně dlouho počkat. Dozvíte se, kolik lidí se nově registrovalo na Twitteru, kolik příspěvků a Liků přibylo na Facebooku, kolik lidí dalo online obsahu +1, kolik peněz lidé utratili na Amazonu, kolik odešlo e-mailů a mnoho, mnoho dalšího.

Stránka napočítá přírůstky všech těchto aktivit za dobu, po kterou jste jejím návštěvníkem. Vychází přitom z průměrných hodnot, nedělejte si tedy naději, že by něco skutečně měřila. Pro představu, jakým je internet obrovským bzučícím úlem lidské aktivity, to ale úplně stačí.


Click the animation to open the full version (via PennyStocks.la).

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Od všeho trochu

I když v týdnu začala škola, naše zdroje se k tomu memově zrovna dvakrát nevyjadřovaly. Zato máme kočičky s kočičkama (jestli mi rozumíte..), fotogenické klokany, něco o lásce a sexu (jako vždycky), něco o Miley (asi taky už jako vždycky) a nechybí ani čeští zástupci, které jsme doposud opomíjeli: Přiznání Hitlera, Opráski a Jarek Plesl.
Přečtěte si více

Tweet roku 2013: ceny brali falešný kníže, Babiš i Šídlo

V Národní technické knihovně byly včera večer vyhlášeny výsledky ankety Tweet roku. Cílem ankety je upozornit na Twitter - sociální síť, která svým uživatelům slouží jako zdroj zábavy, inspirace, ale také rychlých informací o událostech a začíná tak zčásti nahrazovat (či spíše doplňovat) tradiční média.