Chyťte ruskou holku za ruku a projeďte s ní na Instagramu svět

Instagramový profil ruského fotografa Murada Osmanna žije fotografickým cestopisem. Kde se fanoušek iPhonové fotografie a efektových aplikací se svou přítelkyní toulal?

Svou galerii pojmenoval Follow Me a ukazuje v ní svět a turistické památky z perspektivy páru na romantické dovolené. Na cestách totiž Osmann nebyl sám, doprovázela ho jeho přítelkyně Nataly Zakharova. A projeli toho opravdu hodně, od olympijského Londýna přes Disneyland v Hong Kongu až po vodopády na Bali. “Vypadá to, že jsme pořád na cestách, ale není to úplně pravda. Většinou jedeme jenom na pár dní,” vysvětluje Osmann.

Projekt začal už před třemi lety na dovolené v Barceloně. Nataly byla naštvaná, že si Osmann pořád hraje s foťákem a tak ho prostě chytila za ruku a vyšla první fotka. Fotka, která nastavila mustr pro všechny ostatní. Fotograf používá svůj iPhone ale i digitální zrcadlovku. Každopádně používá efekty aplikace Camera+ a následně fotky posílá na svůj Instagram.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Žambulinko, vrať se!

Je vlastně zvláštní, že nevzniká výrazně víc lokálních memů, které se by věnovaly významným lidským příběhům hvězd první velikosti, které nás baví v bulvárech den co den. Je tedy příjemnou změnou, když se u nás konečně objevuje alespoň v pár kouscích oblíbená herečka a zpěvačka Ivetka B., neboli Žambulinka. Vítej a těšíme se na spoustu dalších společných setkání v TOP memech týdne!
Přečtěte si více

Jak je na tom messenger, bude lepší organický dosah nebo a proč nosí Mark pořád jedno tričko: odpovídal sám zakladatel Facebooku

Facebook se podle jeho zakladatele Marka Zuckerbega přizpůsobuje tomu, co po něm lidé chtějí. Messenger ale zůstane a organický reach se nezlepší... Šéf sociální sítě začal pravidelná setkání 'nad dopisy diváků'. A otázky, které dostává, prý mění směr, kterým se web vydává. Jaké bylo jejich první kolo?