Blogeři už si mohou vystavovat videa a fotky z Instagramu

Instagram vyslyšel hlas uživatelů a včera umožnil všem vkládat videa a fotky na blogy a další webové stránky. Stačí mít profil nastavený jako veřejný.

Pro získání kódu, který si pak vložíte na svůj web stačí vyrazit na vybraný profil, rozkliknout fotku nebo video, kde už, pod tlačítkem komentáře, čeká nové tlačítko. “Samozřejmě fotky a videa jsou pořád vaše a můžete si je dávat kam chcete,” ujišťuje Instagram na svém blogu.

Instagram teď jede. Možnost sdílení krátkých videí přinesla nové možnosti. Navíc už po týdnu fungování si ho oblíbily velké firmy. Jejich videa byla totiž na Instagramu populárnější než na konkurenčním Vine. Nová možnost by mohla šíření videí ze 130 milionové sítě ještě pomoci.

O tom, že šlo o opravdu žádanou službu svědčí i množství návodů, jak si video nebo fotku z Instagramu vytáhnout po svém. Teď už ale opravdu stačí jedno tlačítku. Sdílená fotka bude označena jménem uživatele a odkaz vede na zdrojový profil. Samozřejmě platí, že kód je přístupný pouze těm uživatelům, kteří mají nastavený profil jako veřejný.

via AllFacebook

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook jde po krku LinkedIn, Office i Disku. Už nechce jen bavit, ale být i místem pro práci

Facebook už nebaví být v mnoha kancelářích stránkou, kterou jako první shodíte, když slyšíte zaměstnavatele. Facebook At Work, jak zní pracovní název nového produktu vstoupí na pole pracovních příležitostí, sdílených dokumentů nebo rychlé komunikace s kolegy. Facebook se chce dostat všude a ukrojit z koláče konkurence. Hlavně Googlu, Microsoftu a LinkedInu.
Přečtěte si více

Zabezpečené připojení začíná Facebook spouštět všem

Je tomu již víc než rok a půl, kdy Facebook pro svoje uživatele zprovoznil zabezpečené připojení přes HTTPS protokol jako jednu z možností, jak mohou sociální síť používat. Po velkých úpravách infrastruktury, na kterých se od té doby pracovalo, chce sociální síť nyní zabezpečené připojení spustit plošně pro všechny.
Přečtěte si více

Facebookové stránky od A do Z. Lekce první: Založení a název

Založení facebookové stránky je záležitostí několika minut, resp. kliků. Její pojmenování je ale docela věda, a to jak ze strategického pohledu, tak s ohledem na získávání fanoušků a kvůli restrikcím ze strany facebookových obchodních podmínek. Právě tomuto tématu se proto věnuje první část nového pravidelného seriálu od odborníků z agentury Brandz Friendz, který nás provede úskalími Facebooku.
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Valentýnské šílenství a šedivá love story

Jako každý rok, tak je to tu i letos - blíží se 14. únor, den zamilovaných. S tímto dnem také přichází řada depresí a divných nálad, to se odrazilo i v dnešní sbírce úspěšných memů. Co se nás ale také brzy bude týkat, to je určitě premiéra filmu "Padesát odstínů šedi", která burcuje holky po celém světě, proto: "Brace yourselves!"