Blogeři už si mohou vystavovat videa a fotky z Instagramu

Instagram vyslyšel hlas uživatelů a včera umožnil všem vkládat videa a fotky na blogy a další webové stránky. Stačí mít profil nastavený jako veřejný.

Pro získání kódu, který si pak vložíte na svůj web stačí vyrazit na vybraný profil, rozkliknout fotku nebo video, kde už, pod tlačítkem komentáře, čeká nové tlačítko. “Samozřejmě fotky a videa jsou pořád vaše a můžete si je dávat kam chcete,” ujišťuje Instagram na svém blogu.

Instagram teď jede. Možnost sdílení krátkých videí přinesla nové možnosti. Navíc už po týdnu fungování si ho oblíbily velké firmy. Jejich videa byla totiž na Instagramu populárnější než na konkurenčním Vine. Nová možnost by mohla šíření videí ze 130 milionové sítě ještě pomoci.

O tom, že šlo o opravdu žádanou službu svědčí i množství návodů, jak si video nebo fotku z Instagramu vytáhnout po svém. Teď už ale opravdu stačí jedno tlačítku. Sdílená fotka bude označena jménem uživatele a odkaz vede na zdrojový profil. Samozřejmě platí, že kód je přístupný pouze těm uživatelům, kteří mají nastavený profil jako veřejný.

via AllFacebook

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Srovname.cz se chlubí facebookovou poradnou, provedení dost kulhá

Poskytování zákaznické podpory i mimo rozsah vlastních služeb je rozhodně jednou ze zajímavých možností, jak moderně přistoupit k marketingu na sociálních sítích. Na facebookové stránce serveru Srovname.cz nyní můžete dostat odpověď na takřka jakoukoliv otázku spojenou s nákupem na internetu, a to kvalifikovaně a do deseti minut. Ale to zpracování...