Běháte s aplikací? Co trasou namalovat nějaký symbol. Američanka vybíhá pánská přirození

Máte na sociálních sítích kamarády, kteří si pořídili sportovní aplikaci na zobrazování uběhnuté nebo ujeté trasy a teď vás otravují svými výkony? Pronásledují vás mapky skrývající jejich zářnou kondičku? Ať už vás to jen prostě nezajímá, nebo vás kvůli tomu dokonce hryže svědomí, máme pro vás variantu, jak takovým sportovcům poslat vztyčený prostředníček. A to doslova.

Především ve Spojených státech se rozmáhá “sport”, který využívá přesně takové aplikace na zobrazování trasy – jenže místo tréninku je cílem vykreslit během určitý symbol.

tumblr_n8ehttd83S1texhuno1_500

Zakladatelkou koníčku je Claire Wyckoffová, americká copywriterka, která se z běhání rozhodla udělat opravdovou zábavu. Jejím nejoblíbenějším tvarem se nestalo nic méně pejorativního než penis. Navíc se nejznámější sanfranciská uživatelka aplikace Nike+ snaží o to, aby její penisy nebyly jeden jako druhý. A opravdu nejsou. Má za sebou už i jiné tvary, třeba zvířátka nebo vztyčený prostředníček.

tumblr_n785ppViAS1texhuno1_500

 

tumblr_n7mpp9ywLH1texhuno1_500

Claire si vysloužila pozornost fanoušků nejen na svých účtech, kde řada uživatelů s nadšením sleduje její “umělecká díla”, ale i na některých amerických specializovaných serverech. Jejím posledním počinem je výzva herci a komikovi Jimmimy Fallonovi, který uvádí sledovanou The Tonight Show. Prostřednictvím aplikace vykreslila jeho jméno (a k němu samozřejmě penis) s žádostí o podobnou odpověď.

Své fanoušky pak následně požádala, aby jí pomohli získat hercovu pozornost. Mají její foto sdílet na Twitteru a herce ve zprávě označit. Zatím je výzva na světě necelý týden, jestli Jimmy Fallon odpoví, teprve uvidíme.

10623655_694506387296123_576446325_n

Vzhledem k tomu, že jde o zaměstnankyni v reklamě, není úplně jasné, jestli jde o její soukromou aktivitu, nebo snad promyšlený tah pro zmíněnou aplikaci. Předpokládáme ovšem, že penisy by zřejmě reklamní mágové v Nike nezvolili.

Pokud vás tohle netradiční “umění” oslovilo, přehled najdete na jejím tumblr účtu.

Claiřina činnost zaujala samozřejmě další sportovní nadšence, nebo prostě jenom nadšence. Protože nejsou důležité uběhnuté kilometry, ale jejich tvar – od dinosaurů až k želvám Ninja.  Další kresby, se kterými si už různí sportovci vyhráli, skrývají hashtagy #runningdrawing či #rundraw. Nebo prostě #dickrun, pokud chcete obrázky o něco monotematičtější.

A závěrečný bonus
Možná vám kresby Claire něco připomínají. Abychom byli fér, musíme dodat, že průkopníkem tohoto hnutí ve skutečnosti byla reportérka americké televizní stanice ABC, která penis ovšem nakreslila tak nějak náhodou. Za to už si získala ale miliony zhlédnutí a zatím větší slávu než Claire. Jestli to bude jen dočasné, to teprve uvidíme.

 

Total
0
Shares
Další články