BabelCamp – tak trochu jiná sešlost expertů na sociální média

Přijít, vidět, ukázat se, vyslechnout ostatní, poučit se, dát si pivo a nakonec si dobře pokecat. To je ve zkratce program prvního Social Media Barcampu, alias BabelCampu.

Akci zaštiťuje Adam Zbiejczuk (ex Ataxo) a jeho nový projekt Babel Guide. BabelCamp by měl být jiný než klasické konference v posh hotelech a konferenčních sálech. Proběhne na brněnské Flédě, tedy v prostoru, za jehož zachování se podepisovaly po celém Brně petice.

“Já vím, že už jste klasickými akcemi přesyceni, stejně jako já. BabelCamp je ale jiný. Bude to o lidech a pro lidi, zaměřeno na profesionály, kteří chtějí sdílet zkušenosti. Reálná čísla, reálné průšvihy a zábavné historky ze zákulisí. Chtěl bych, abychom se navzájem inspirovali,” píše Adam na svých stránkách.

Jednatřicátého srpna by tak na brněnské pódium mělo vystoupit kolem čtyřicítky mluvčích ze sedmi zemí. A navíc tohle všechno bude zadarmo. Registrace začnou co nevidět, už teď to ale na stránce události na Facebooku vypadá na dobrou sešlost – alespoň my tam teda vidíme hezkých pár desítek známých.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Twitter spouští velkou startupovou soutěž. Hledá nápady na nové aplikace

Twitter se vůbec poprvé pustil do pořádání soutěže pro startupy. Jeho první počin se jmenuje Hatch - a co se z tohoto hnízda vysedí, hodlá využít pro sebe. Jednou z podmínek je totiž propojitelnost s Twitterem. Ta nejvyšší peněžitá odměna dosahuje 25 tisíc dolarů. Dostat se můžete ale třeba i na mentorské sezení s někým z vedením Twitteru mezi čtyřma očima. Zkusíte štěstí?
Přečtěte si více

Video: Twitter slaví 7. narozeniny #Twitter7

21. března 2006 (!) poslal Jack Dorsey na Twitter svůj první tweet a po sedmi letech je z Twitteru jeden z fenoménů doby. U příležitosti sedmého výročí připravil úžasné video oslavující největší zářezy, které nejenom proslavily samotnou službu, ale posunuly celý svět o pořádný kus dál.