Aplikace TweetPee od Huggies upozorní tweetem, když je třeba vyměnit plenky

Brazilská pobočka Huggies a agentura Ogilvy společně přišly s unikátním řešením pro zaneprázdněné rodiče, kteří nechtějí nechat svého potomka déle než je nezbytné v nepohodlí potřísněné plenky. Mobilní aplikace rodiče upozorní na Twitteru.

Rodiče malých miminek, kteří se nehnou od Twitteru, mají díky brazilské pobočce Huggies a její nové aplikaci TweetPee zase o něco méně práce. Speciální čidlo jim totiž společně s mobilní aplikací řekne, pokud se v plenkách jejich malého miláčka zvýší vlhkost. Ve chvíli, kdy čidlo vyšší vlhkost rozpozná, odešle na účet rodičů na Twitteru tweet. Protože jde o čistě brazilskou záležitost, je i doprovodné video k ní k dispozici pouze v portugalštině:

Mobilní aplikace zároveň počítá, kolik plenek již rodiče vypotřebovali, a umožňuje rovnou online přiobjednat další, takže by neustále měli mít dostatečnou zásobu. Zůstávají tak pouze dvě nezodpovězené otázky: zda čidlo nonstop připevněné v podbřišku miminka je zcela bezpečné, a zda systém umí rozpoznat změnu v plence i pokud nově objevený poklad není tekutého charakteru. Jinak se jako lepší řešení jeví staré dobré rozpoznávání situace podle čuchu.

Stránky kampaně nám momentálně nefungují, ale to asi nebude jediná věc, která tady trochu “smrdí”.

Via AB

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak se pracuje ve Facebooku a jakou máte šanci se tam dostat

Jaké je pracovní prostředí ve Facebooku, největší sociální síti světa? Jak o společnosti mluví sami zaměstnanci? Co od uchazečů chce oddělení lidských zdrojů? Je pro získání práce ve Facebooku nutné umět programovat? Odpovědi na tyto otázky a mnohé jiné přinesla diskuze na Redditu. Odpovídalo náborové oddělení Facebooku a do diskuze se zapojili i jeho další zaměstnanci z řad uživatelů Redditu.