Aplikace Facebook Pages Manager nyní už i pro Android

Po více než půlročním období exkluzivity pro iOS se o facebookové stránky mohou pohodlněji starat na cestách i majitelé telefonů s Androidem. Aplikace pro mobilní operační systém Googlu byla nejprve k dispozici jen v několika vybraných zemích, nyní se ale šíří i do dalších států, kde je dostupný obchod Google Play.

Aplikace je ke stažení na Google Play jako Facebook Pages Manager a oproti dosavadní facebookové aplikaci pro Android má hned několik výhod pro správce stránek. Mnohé funkce jsou rychleji dostupné (třeba skrývání či mazání příspěvků) a nově tu najdete podrobné statistiky jednotlivých příspěvků a samozřejmě i celých stránek. Snadno lze přepínat mezi příspěvky stránky a uživatelskými příspěvky a administrátor může také plnohodnotně přijímat a odesílat zprávy jménem stránky, což dosud možné nebylo.

Když nestačí slova, lze ke zprávě také přidat obrázek, a to několika způsoby. Buď ho můžete hned pořídit telefonem, vybrat některý z obrázků v paměti nebo využít hledání mezi obrázky v Bingu. Aplikace zatím od uživatelů získává poměrně dobrá hodnocení a určitě nebudeme jediní, kdo ji bude chtít co nejdříve provětrat.

Via AF

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Video: Příběhy uplynulého roku v tweetech

Boj za svobodu internetu, SOPA a PIPA, prezidentské volby, přírodní katastrofy, úmrtí celebrit, nákup Instagramu, přistání Curiosity na Marsu, války a mnoho dalšího. To vše v roce 2012 sledovaly a komentovaly miliony obyvatel planety na Twitteru a z jejich tweetů vzniklo nové video shrnující posledních 12 měsíců.