Aplikace Facebook Pages Manager nyní už i pro Android

Po více než půlročním období exkluzivity pro iOS se o facebookové stránky mohou pohodlněji starat na cestách i majitelé telefonů s Androidem. Aplikace pro mobilní operační systém Googlu byla nejprve k dispozici jen v několika vybraných zemích, nyní se ale šíří i do dalších států, kde je dostupný obchod Google Play.

Aplikace je ke stažení na Google Play jako Facebook Pages Manager a oproti dosavadní facebookové aplikaci pro Android má hned několik výhod pro správce stránek. Mnohé funkce jsou rychleji dostupné (třeba skrývání či mazání příspěvků) a nově tu najdete podrobné statistiky jednotlivých příspěvků a samozřejmě i celých stránek. Snadno lze přepínat mezi příspěvky stránky a uživatelskými příspěvky a administrátor může také plnohodnotně přijímat a odesílat zprávy jménem stránky, což dosud možné nebylo.

Když nestačí slova, lze ke zprávě také přidat obrázek, a to několika způsoby. Buď ho můžete hned pořídit telefonem, vybrat některý z obrázků v paměti nebo využít hledání mezi obrázky v Bingu. Aplikace zatím od uživatelů získává poměrně dobrá hodnocení a určitě nebudeme jediní, kdo ji bude chtít co nejdříve provětrat.

Via AF

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Case study: Jak Honza hledal práci v digitálu. Digitálně

Skoro každý určitě někdy hledal novou práci. Trendem posledních let je příliš se nespoléhat na úřady práce, ale rozesílat svůj životopis společně s motivačním dopisem na pracovní pozice, které se nám potenciálně líbí. Stále víc lidí ale hledá ještě originálnější způsoby a Honza Bambas, bývalý ředitel Asociace.BIZ, se díky nasazení Facebooku či Prezi nedávno stal jedním z nich. Zajímá vás, jak to celé bylo a jak dopadlo?
Přečtěte si více

Infografika: 10 tipů, jak vymyslet příspěvek na Facebook

Pokud máte strategii pro komunikaci s fanoušky na Facebooku dobře promyšlenou, měla by situace, kdy vám dojdou nápady na příspěvky, být spíše výjimečnou. Nikdo z nás ale není dokonalý a při nejlepší vůli se to stejně čas od času stane. Pro tyto případy vám přijde vhod dnešní infografika, která k vymýšlení poutavých statusů dává 10 praktických tipů.