Angry Birds Star Wars právě dorazili na Facebook. Zkuste je

Přestože společnost Rovio zatím oficiální zprávu nevydala, její spoluzakladatel Peter Vesterbacka dnes na Twitteru zveřejnil odkaz na nejnovější sci-fi dobrodružství naštvaných ptáků. Zatím se jedná o facebookovou beta verzi a je možné, že přístup k ní ještě bude omezen.

Peter Vesterbacka, momentálně působící v Roviu jako šéf marketingu, odeslal zprávu s odkazem na betu facebookové verze Angry Birds Star Wars trochu nečekaně přes Twitter. Jelikož chybí oficiální oznámení, je možné, že bude zatím omezen například počet hráčů a vyloučit nelze ani nějakou tu chybu. Zatím nebylo určeno přesné datum, kdy se můžeme těšit na ostrou verzi, dá se ovšem předpokládat, že se tak stane v nejbližších týdnech.

Angry Birds nejsou na Facebooku úplnými nováčky, už na jaře tam přilétli bojovat se zelenými prasátky v podobě klasické verze a později i jako Angry Birds Friends. Hra si rychle podmanila komunitu a v současné době je k aplikaci přihlášeno přes 11 milionů uživatelů, téměř dva miliony hrají denně. Kromě různorodých úrovní láká hra na sociální síti i na soutěžení s přáteli, turnaje a další možnosti interakce.

Ptáky si ve Star Wars světě bylo doposud možné zahrát na mobilních telefonech a tabletech s iOS a Androidem, na PC i přes Mac a stejně tak i na Kindle Fire. Aktuálně odhalenou facebookovou verzi najdete na adrese apps.facebook.com/angrybirdsstarwars.

Via TNW

Total
0
Shares
Další články