Angry Birds Star Wars právě dorazili na Facebook. Zkuste je

Přestože společnost Rovio zatím oficiální zprávu nevydala, její spoluzakladatel Peter Vesterbacka dnes na Twitteru zveřejnil odkaz na nejnovější sci-fi dobrodružství naštvaných ptáků. Zatím se jedná o facebookovou beta verzi a je možné, že přístup k ní ještě bude omezen.

Peter Vesterbacka, momentálně působící v Roviu jako šéf marketingu, odeslal zprávu s odkazem na betu facebookové verze Angry Birds Star Wars trochu nečekaně přes Twitter. Jelikož chybí oficiální oznámení, je možné, že bude zatím omezen například počet hráčů a vyloučit nelze ani nějakou tu chybu. Zatím nebylo určeno přesné datum, kdy se můžeme těšit na ostrou verzi, dá se ovšem předpokládat, že se tak stane v nejbližších týdnech.

Angry Birds nejsou na Facebooku úplnými nováčky, už na jaře tam přilétli bojovat se zelenými prasátky v podobě klasické verze a později i jako Angry Birds Friends. Hra si rychle podmanila komunitu a v současné době je k aplikaci přihlášeno přes 11 milionů uživatelů, téměř dva miliony hrají denně. Kromě různorodých úrovní láká hra na sociální síti i na soutěžení s přáteli, turnaje a další možnosti interakce.

Ptáky si ve Star Wars světě bylo doposud možné zahrát na mobilních telefonech a tabletech s iOS a Androidem, na PC i přes Mac a stejně tak i na Kindle Fire. Aktuálně odhalenou facebookovou verzi najdete na adrese apps.facebook.com/angrybirdsstarwars.

Via TNW

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook testuje Follow pro stránky a přidal recenzovací tlačítko

Chtěli byste sledovat příspěvky nějaké stránky na Facebooku, ale nechcete, aby váš Like byl chápán jako vyjádření podpory? Možná brzy budete mít jak své požadavky skloubit, sociální síť totiž testuje tlačítko Follow i pro stránky. Všem lokálním stránkám se navíc přesunula možnost vkládání uživatelských minirecenzí na viditelnější pozici vedle tlačítka Like.