Absurdní virál: Miley Cyrus rapuje o tom, že končí s Twitterem

Od chvíle, kdy začnete číst tento perex do jeho závěru získá hloupoučké video, ve kterém 16letá americká hvězdička Miley Cyrus rapuje o tom, proč odchází z Twitteru, několik desítek tisíc zobrazení. Kde je spravedlnost?

Není v zásadě potřeba dalšího komentáře. Miley Cyrus, známá především díky roli v seriálu a filmu Hannah Montana, rapuje o důvodech proč odchází z Twitteru – v americké bulvární médiasféře z toho bylo poměrně velké haló z důvodů, které nemá ani smysl zkoušet pochopit.

Proč tedy z Twitteru odešla? Podle Miley Cyrus je to kvůli tomu, že začala “žít pro okamžik” a místo toho chce “žít pro lidi”. V zásadě fanouškům vzkazuje, že na Twitter až příliš zaměstnaná a nebyla šťastná z toho, když bulvár používal informace z Twitteru jako zdroj ke svým článkům. Kdyby jen existovala možnost, jak své tweety chránit… ehm.

via TechCrunch

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP memy týdne: Iveta se Zdendou, papež a další zprávy ze světa

Už víme, že memy reagují na nejzásadnější informace ze světa. Tentokrát třeba na to, že papež nechce soudit homosexuály (což je určitě záslužná věc a za to se mu nesmějme, takže se mu pojďme smát za něco jiného). Nebo to, že pořád nevíme, jak to s tou Ivetou dopadne. Zachrání ji jiná online superstar Zdeněk Škromach? A co na to všechno Putin? A co aligátor?
Přečtěte si více

Infografika: Falešné účty (nejen) na Twitteru

Přes dvě třetiny followerů nejpopulárnějších účtů na Twitteru jsou uživatelé buď neaktivní, nebo rovnou falešní. Jednou z nejhorších je Shakira, ta jich má v součtu skoro 80 procent. Tvrdí to infografika věnovaná falešným účtům na sociálních médiích.