A další víkend v pr… stránka Exim Tours pobavila záměnou účtu

Vůbec nejsme škodolibí. Prostě nás to jenom pobavilo a musíme se podělit, i když nám záměna firemního účtu za osobní na facebookové stránce Exim Tours z nějakého důvodu pár dnů unikala. Alespoň se ale drží tématu cestování – kdybychom byli paranoidní, jakože jsme, ale ne zas tak moc, skoro bychom za tím hledali marketing. Rozhodně už jsme totiž viděli méně relevantní kousky, než by byl tenhle.

Každopádně to berte jako ponaučení. Ne v tom smyslu, že se vám něco takového nesmí nikdy stát, ale že takové věci se prostě dějí a dít budou, tak s tím radši počítejte a zbytečně nepanikařte. Rozhodně si nemyslíme, že by se za takové věci mělo vyhazovat, ať už jde o jednotlivce nebo agenturu. Když totiž značka na vcelku pochopitelnou lidskou chybu reaguje přehnaně, sama ukazuje, že s lidským přístupem k sociálním sítím ještě sama není moc daleko…

Tak jen doufáme, že se v Exim Tours zasmáli a vzali to s nadhledem…

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Irsko chce od Facebooku vyjasnění nových podmínek

Facebook během tohoto týdne představil návrhy nových podmínek, které sice mají dát uživatelům v některých ohledech více informací a možností, zrušily by ale také současný systém hlasování o změnách důležitých dokumentů Facebooku. A evropští regulátoři rozhodně nejsou nečinní.
Přečtěte si více

Czech Internet Forum: Uživatel se mění

Využívání více komunikačních kanálů, příklon k osobnímu doporučení a čím dál častější akce na sociálních sítích. Tak se změnilo chování zákazníka na internetu. Změňte ho taky, shodli se na jasném doporučení přednášející letošního Czech Internet Fora. Přečtěte si, co radí dělat a nedělat na sociálních sítích i mimo ně.