A další víkend v pr… stránka Exim Tours pobavila záměnou účtu

Vůbec nejsme škodolibí. Prostě nás to jenom pobavilo a musíme se podělit, i když nám záměna firemního účtu za osobní na facebookové stránce Exim Tours z nějakého důvodu pár dnů unikala. Alespoň se ale drží tématu cestování – kdybychom byli paranoidní, jakože jsme, ale ne zas tak moc, skoro bychom za tím hledali marketing. Rozhodně už jsme totiž viděli méně relevantní kousky, než by byl tenhle.

Každopádně to berte jako ponaučení. Ne v tom smyslu, že se vám něco takového nesmí nikdy stát, ale že takové věci se prostě dějí a dít budou, tak s tím radši počítejte a zbytečně nepanikařte. Rozhodně si nemyslíme, že by se za takové věci mělo vyhazovat, ať už jde o jednotlivce nebo agenturu. Když totiž značka na vcelku pochopitelnou lidskou chybu reaguje přehnaně, sama ukazuje, že s lidským přístupem k sociálním sítím ještě sama není moc daleko…

Tak jen doufáme, že se v Exim Tours zasmáli a vzali to s nadhledem…

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Třetí Social Marketers Summit se blíží, rezervujte si 31. říjen

Inspirativní konference Social Marketers Summit vám i letos umožní povznést se nad každodenní facebookové starosti a rozšířit si obzory za pomoci špičkových řečníků z Česka i zahraničí. Opět se nám podařilo přilákat řadu hvězd světového social media marketingu, z nichž většina se v Praze objeví na konferenci vůbec poprvé.