9 nejzajímavějších agenturních PF pro rok 2012

Již potřetí přinášíme přehled nejkreativnějších a nejlépe zpracovaných agenturních PFek od českých a slovenských digitálních a reklamních agentur. Letos jsme vybírali z téměř třicítky přání a je na co se koukat!

Poznámka: PF nejsou seřazena podle žádného klíče

ČR

Media Factory

Agentura Media Factory si pro své klienty, kolegy a fanoušky připravila přání v augementované realitě. Vytiskněte si AR marker a pusťte se do hraní.

Media Factory

Prague Bistro a Silicon Jelly

Agentura Prague Bistro letos představila nově založenou herní divizi Sillicon Jelly. A novoroční přání je tentokrát zastoupené mobilní aplikací, ve které si můžete hrát s perníkovými zvonečky. Reálné perníčky navíc agentura vybraným partnerům rozeslala jako direct mail. Aplikaci a další informace najdete na stránkách siliconjelly.com.

Silicon Jelly

Knowlimits

Mediální a reklamní agentura Knowlimits připravila interaktivní PFko i se soutěží pro partnery.

Knowlimits

Symbio

O PF agentury Symbio jsme už psali a samozřejmě nemůže chybět ani v tomto výběru. Pixelů Fůru i v roce 2012!

uLikeIT

Vývojáři mobilních aplikací uLikeIT vybraným partnerům rozesílali speciální adventní kalendář, ve kterém okénka představují aplikace vyvinuté pro klienty v uplynulém roce.

uLikeIT

Slovensko

Vaculík Advertising

Výběr slovenských agenturních novoročních přání otevírá reklamní agentura Vaculík Advertising s nekompromisní prezentací, která vás kompletně připraví na všechno okolo Vánoc prostřednictvím jedné z nejpěknějších Prezi prezentací, kterou jsme měli možnost vidět.

Vaculík

Zaraguza Digital – Meme Karaoke Party

Zaraguza v loňském roce nastavila laťku se svým Alkowebizérem pěkně vysoko, a i když to letos větší síla než loni asi ani být nemůže, tým okolo Michala Pastiera opět nezklamal. Podívejte se (a zazpívejte si) sami na memekaraoke.com.

Zaraguza

Paravan Interactive – Velké bannerové překvapení

Slovenská mediální agentura Paravan Interactive je v našich výběrech nejlepších PFek již potřetí. Letos připravila Velké bannerové překvapení, přes které můžete nechat zobrazit personalizovaný banner na jakémkoliv webu. Podívejte se, jak vypadá třeba přání ve výsledcích vyhledávání Google, nebo na stránkách Forbes.com. Vytvořte si vlastní přání na stránkách pipf.sk.

Paravan Interactive

SCR

Další slovenská digitální agentura SCR připravila sice trochu tradičnější, ale stejně moc pěkné interaktivní vánoční hraní. Zahrát si se zaměstnanci agentury můžete zde: http://www.scr.sk/pf2012/.

SCR

Mimo soutěž

I u nás ve Falanxii jsme si ve chvíli volna udělali malou PF hru pro všechny naše fanoušky. Zahrát si ji můžete zde: pf2012.falanxia.com.

Falanxia PF

Pro srovnání se mrkněte i na nejkreativnější PF, která jsme pro vás vybrali v roce 2011 a 2010.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Německo požaduje, aby Facebook přestal vyžadovat skutečné jméno

Tohle je pro Facebook bezpochyby velké sousto. Po dlouhé řadě požadavků evropských států v čele s Německem na sladění jeho fungování s evropskými a národními zákony je nyní v ohrožení i jeden z jeho základních pilířů, kterým je používání skutečné identity uživatelů. Není divu, že se hodlá bránit zuby nehty.