10 nejzajímavějších agenturních PF pro rok 2010

Ze zhruba třicítky “PFek”, které nám dorazily do redakčního e-mailu od českých a slovenských agentur, jsme vybrali deset nejzajímavějších. A máme radost, letos to stojí za to!

PF nejsou seřazena podle žádného klíče a už vůbec ne podle toho, jak se nám líbí. Všechna přání jsou příjemně kreativní, zajímavá, zábavná, některá dokonce poměrně inovativní. Užijte si je.

Paravan Interactive

Ve slovenské agentuře Paravan Interactive jsou odborníci na tabulky. I jejich PF je tedy v Excelu..

XLS soubor si můžete stáhnout zde, k dispozici je i “making of video“.

PF 2010

Lemonade

Lemonade pro své partnery a klienty připravila odpočítávání. Trochu ohrané, ale v hezkém kabátku. Živá verze zde. PF 2010

momentum

Komunikační agentura momentum je nejen odborníkem na tabulky, ale i na čísla, se kterými by klientům chtěla pomáhat i následující rok. A aby se do té doby nenudili, připravila pro ně jednoduchou hru s čísly.

PF 2010

První multimediální

Přání od agentury První multimediální nás pobavilo přeci jen snad nejvíc. Vtipná retro hříčka nabízí tipy na “ty internety” na příští rok. Spousta plus bodů.

PF 2010

webProgress

Internetová agentura webProgress připravila customizovatelný betlém ze svých zaměstnanců.

PF 2010

Prague Bistro

Agentura Prague Bistro nám udělala se svým “augmentovaným” přáním vysloveně radost. Bohužel autor nemá v kanceláři při psaní tohoto článku k dispozici webkameru, takže tentokrát bez pořádného screenshotu.

PF 2010

Ogilvy

Agentura Ogilvy připravila vánoční střílečku. Škoda jen, že není trochu náročnější..

PF 2010

FG Forrest

V FG Forrest si s přáním vyhráli a udělali virtuální prohlídku svého sídla i se zaměstnanci a jejich hláškami.

PF 2010

Symbio

Agentura Symbio místo tradičního vánočního přání spustila Facebook aplikaci, ve které se můžete podělit o nápady na dárky za “deset kaček”.

PF 2010

Google ČR

Desítku přání, které jsme vybrali z redakční pošty, uzavírá jedno neagenturní, od českého Googlu. Táňě le Moigne se omlouváme za screenshot, ale nemohli jsme si pomoct… Více zaměstnanců českého Google najdete na naszivotjehledani.cz. PF 2010

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Infografika: Falešné účty (nejen) na Twitteru

Přes dvě třetiny followerů nejpopulárnějších účtů na Twitteru jsou uživatelé buď neaktivní, nebo rovnou falešní. Jednou z nejhorších je Shakira, ta jich má v součtu skoro 80 procent. Tvrdí to infografika věnovaná falešným účtům na sociálních médiích.