10 nejdůvěryhodnějších aplikací na Facebooku

Jaká je desítka nejdůvěryhodnějších aplikací na Facebooku z pohledu bezpečnosti a soukromí uživatelů? Díky žebříčku od MyPermissions nyní víme, komu můžete bez obav svá povolení udělit.

Některým aplikacím na Facebooku je lepší se vyhýbat. Obvykle je poznáte tak, že jsou od neznámého vydavatele a vyžadují celou řadu povolení, přístup k informacím na profilu i údaje o vaší aktivitě. Pokud se ale podíváme z druhé strany a budeme poněkud pozitivnější, existují i aplikace, kterým se svými informacemi můžete v klidu důvěřovat. Které to jsou?

MyPermissions je služba, která nabízí uživatelům proskenování povolení udělených aplikacím a zrušení těch povolení, která nejsou bezpečná. Prostřednictvím serveru AllFacebook nyní zveřejnila desítku aplikací, které jsou na platformě Facebooku nejdůvěryhodnější (odkazy vedou na analytické stránky aplikací od AppData):

Pokud tedy snad přemýšlíte, zda svou důvěru některé z těchto aplikací svěřit, už nemusíte. Výše zmíněná desítka vás podle mínění profesionálů nijak neohrozí.

 

Total
0
Shares
Další články