Ve sklepě s Janem Jírovcem, novým šéfem českého Allegra

Nastoupit do vedení jednoho z největších e-commerce hráčů na našem trhu, navíc po někom tak výrazném, jako by Jakub Havrlant, je rozhodně výzva. Jak odlišně chce Jan Jírovec společnost vést, do jakých oblastí chce nejvíc investovat a kde vidí největší sílu a slabiny současného Allegra v Česku?

Personálních změn má za sebou Allegro Group v poslední době vícero, nový šéf je v křesle půl roku a může tak už leccos hodnotit, a zároveň se blíží vrchol sezóny pro celý internet. Nemluvě o tom, že už se “usadila” loňská akvizice Mall.cz a většina firem dává dohromady plány na příští rok. Je tedy ideální čas bavit se právě o e-commerce…

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Timeline bude povinná do konce roku. Jakože už fakt

Určitě už jste si mysleli, že na vás Facebook zapomněl, že? Na vás, kteří stále používáte starou podobu profilu. No, nezapomněl. Podle posledního vyjádření bude hromadná migrace postupně zrychlovat a dokončena by měla být už na podzim. Facebook si dává na čas hlavně proto, aby oslabil protesty uživatelů.
Přečtěte si více

Další čistka v Googlu: Končí iGoogle, Google Video a další

Vlna ukončování služeb, které nejsou v centru zájmu Googlu, nastartovaná loni po příchodu Larryho Page do čela společnosti, pokračuje. Tentokrát končí iGoogle, Google Video, Google Talk Chatback, Google Mini a vyhledávací aplikace pro Symbian. Pokud už ztrácíte přehled, určitě vám pomůže nová stránka Google Graveyard na Pinterestu.