Co jsme viděli na posedlém a neposedném WebExpu 2016

V pražském paláci Lucerna se minulý víkend uskutečnil již 6. ročník největší konference pro vývojáře, webaře, businessmany, kreativce a webdesignery. Tyinternety byly u toho a připravily pro vás několik unikátních live přenosů a rozhovorů.

Jako první jsme vyzpovídali mozek, srdce a nohy WebExpa – Šárku Štrossovou. Milovnici míchané banánovo-jahodové zmrzliny, ale hlavně ředitelku celé konference.


Žen z řad účastnic či spíkerek na WebExpu nebylo mnoho. Pokud však účastníci zavítali do sálu Lucerna Cinema a vystáli si na schodech dlouhou frontu, za odměnu je přivítala svým vřelým úsměvem Pavlína Louženská.  Pavlína po oba dny uváděla místní program. My jsme Pavlínu vyzpovídali tematicky také na schodech.

Jedním z hlavních spíkrů WebExpa byl Harry Roberts – konzultant a front-end architect v CSS Wizardry. My jsme pro vás natočili krátký záznam. Celou přednášku včetně videa a prezentace najdete na webu WebExpa.

Malou procházkou jsme obešli všechny partnery akce, kteří zaplnili celé jedno patro hlavního sálu. Bylo na co se dívat a panovala skvělá nálada. Někdy až moc, a tak museli pořadatelé partnerskou zónu uklidňovat.

neruste-webexpo

Za Markem Prokopem jsme se vypravili do Lucerna Music Baru hned, jak jsem se dozvěděli, že se chystá přednáška tří českých marketingových matadorů Marka Prchala, Pavla Fuksy a Luboše Jahody na téma: Nomády a freelancery v ČR nechceme.

Záznam máte na několik částí, vinou vypadávající wi-fi. Holt bary bývají bohužel ve sklepě.

Co dodat na konec? Akce měla několik bolestivých momentů, ale takový je život. Celkově ji hodnotíme velmi pozitivně. Na příští ročník WebExpo 2017 se určitě moc těšíme.

Total
0
Shares
Další články