Absolutní připravenost a odpočinek až někdy doma: Takhle vypadá CES

CES tento rok slaví 50 let je ve třech lokacích v Las Vegas a dal by se shrnout v pár heslech – VR a smart. Chytré je všechno. Chcete-li hesla podle značek, volím Alexa a Faraday Future. Podívejte se na průsek CES našima očima a zažijte kousek veletrhu s námi.

Měl jsem tu možnost bydlet s kluky s XTND ve velkém AirBnb domově v předměstí Henderson a vidět, co to znamená vystavovat na CESu. Kluci každý den připravovali své boardy do posledního detailu a pracovali s databází kontaktů, které nasbírali předchozí den.usertech-banner-do-clanku

Součástí výpravy byl i fotograf a kameraman, se kterým připravovali práci na Kickstarter kampaň. Každý den znamenal pro část týmu novou lokaci na focení. Buď ráno, nebo večer a pro zbytek prodej na stánku. Jednoduše: nezastavili se ani na chvíli.

Dlouhý spánek nebyl luxus, který si šlo dovolit, pokud mělo být každý den vše pořádně připraveno. Všeho všudy jsme měli možnost si užít Las Vegas prakticky pouze jediný den.

CES znamená pro tento typ produktu vidět přímé reakce potenciálních zákazniků a potvrdit si, že to, co kluci dělají, dělají dobře. Rychlé oběhnutí zbytku veletrhu, podívat se na konkurenci, a honem zpět vystřídat unaveného kolegu. Večer zase všechno sbalit a jet dodělat natáční videa.

Věci, které dávají smysl, znamenají spoustu potu a slz. Za tohle obrovské úsilí všechny vystavovatele obdivuji.

CES je událostí roku pro technologické firmy i startupy. Je to místo, kde hledat investory a zajímavé firmy. Sledujeme ty české – podívejte se, jak se prezentuje Pixbuf, platforma pro fotografy, nebo Oscar Senior, který přivede vaše prarodiče do digitálního prostředí.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Česká chytrá peněženka Wallet dostala finanční injekci. V budoucnu tak poradí, na čem ušetřit nebo od koho brát elektřinu

Český startup Wallet postrčí svůj vývoj. Aplikace pro správu peněz teď může sama počítat s vyšším rozpočtem. Získala finanční injekci v řádu stovek tisíc, které jí poslali Michal Illich a Martin Jiřička. Za to dostali dohromady 15procentní podíl a aplikace se chystá na řadu novinek. V budoucnu chce třeba uživatelům radit s výběrem poskytovatelů energií i se zhodnocováním jejich úspor.