Dva světy na jednom pódiu. To je květnová Konference design & marketing

Design a marketing jsou rebelové, kteří nejsou vždy na stejné vlně, ale společně dokáží vytvořit skvělé věci. Na Konferenci design & marketing se 7. května potkají řečníci, kteří se nebojí svých inovativních nápadů a vizí. REVOLUCE je téma, které propojuje nejen je, ale i Zlin Design Week 2019, jehož je akce součástí. Pokud jste si svůj lístek na konferenci ještě nekoupili, sepsali jsme pro vás 6 důvodů, proč si myslíme, že byste si ji rozhodně neměli nechat ujít.

1. 8 špičkových řečníků

Skvělí řečníci jsou důležitým stavebním kamenem každé konference. Letos svůj prostor získají převážně Čechoslováci, kteří díky své práci a nekonvenčnímu přístupu prorazili – mnozí z nich dokonce v cizině. Šestičlenné slovanské zastoupení doplní řečníci z Rakouska nebo Itálie. Každý ve svém vyměřeném čase třiceti minut vám předá svůj příběh, vědomosti a zkušenosti z praxe. A kdo vůbec na letošním ročníků vystoupí?

Marek Linhart bude vyprávět o své cestě z nesmělého studenta FF UK na ještě nesmělejšího kreativního ředitele Brain One. Klára Honzíková vás zavede do zákulisí příprav největší konference Socialbakers – Engage Prague. Pavel Kacerle povypráví, jak se dostal k práci na filmových trhácích jako je Iron Man. Kreativec v digitálním světě Vladimír Zikmund odhalí, proč je potřeba na moderní marketingové kampaně nahlížet s otevřenou myslí. A manifest #friendsnotclients představí Petr Rubáček, zakladatel design studia REMEMBERSHIP_.

2. Tváří v tvář s přednášejícími

I k tomu budete mít příležitost. Afterparty konference se uskuteční v malebných prostorách Zlínského zámku. S řečníky se setkáte mezi čtyřma očima a můžete zjistit spoustu dalších informací, rozpoutat zajímavé diskuze, navázat nová přátelství nebo společně rozjet start-up. O nic z toho navíc nepřijdete – na zámecký networking naváže after-afterparty ve zlínském klubu Blok 12. Pokud byste ztratili hlas, o hudební kulisu se postará duo Killiekrankie.

3. Konference jídlo & pití?

O hladu vás organizátoři rozhodně nenechají. Nekonečný přísun kávy (nebo čaje), snídani a oběd, občerstvení během celého dne a drinky pro ještě veselejší afterparty vám zajistí vaše vstupenka. Pokud se budete chtít dále vzdělávat, máte vstup na jeden workshop Vepřo knedlo design zdarma.

4. Panelové diskuse

Letos se na konferenci můžete těšit na naprostou novinku. V rámci dvou panelových diskusí uvidíte na daná témata diskutovat marketingové i designové řečníky. Dostane se vám tak pohled na několik témat, která ještě nedostala prostor a zároveň rezonují společností.  

5. Jistota skvělého zážitku

Konference pořádaná studenty? Není nic lepšího! Svou energii a čas do ní po 9 měsíců vkládají studenti ze zlínské Fakulty multimediálních komunikací, aby vám zajistili event na prvotřídní úrovni. A to za cenu, o které si můžete u podobných akcích nechat zdát – vstupenky začínají už na 1790 Kč!

6. Zlin Design Week

Jet do Zlína na jeden den se vám zdá zbytečné? Využijte státního svátku a zůstaňte o den déle. Zlin Design Week probíhá už od 3. května, můžete tak navštívit několik výstav, instalací v ulicích města, workshopy Vepřo knedlo design nebo Jarní kino na Zlínském zámku.

Jste v pokušení? Více informací najdete na našem webu, kde si můžete zrovna koupit vstupenku a mít 7. května své místo na Konferenci design & marketing jisté!

Total
1
Shares
Další články