S vychytanou appkou si přivoláte taxi na dva dotyky

Nové aplikace na objednávání odvozu rostou jako houby po dešti. Většina z nás však asi pořád má v mobilu uložené číslo na některou ze „zajetých“ taxislužeb. Věděli jste ale, že i více než čtvrtstoletí působící AAA Taxi má svojí mobilní aplikaci?

Je libo limuzína s anglicky mluvícím řidičem? Nebo nekuřácký vůz? No problem!

Potřebujete větší komfort nebo více prostoru například pro cestování s vaším domácím mazlíčkem? Není problém! Chcete speciálně klimatizovaný či nekuřácký vůz? Combi nebo limuzínu? Přepravit svoje menší či větší zvíře? Všechno zadáte do téhle aplikace. Zejména cizinci ocení také možnost volby jazyku řidiče, kromě češtiny je v nabídce angličtina, němčina a ruština.

010        4-Taxi-na-ceste

Tohle všechno jsou “libůstky” aplikace. A jak vypadají služby, které zákazníci hledají při objednávání taxíků v první řadě?

Ve dne v noci – stejná  sazba

Aplikaci si můžete zdarma stáhnout přes App Store a Google play, k dispozici je rovněž její webová verze dostupná přes zabezpečený protokol HTTPS. Její největší výhodou je jednotná sazba 19,90 Kč za km pro všechny vozy v kteroukoliv denní i noční hodinu. Ani ve špičce Vás tak nečeká nepříjemné překvapení v podobě navýšení propagované sazby nebo u některých aplikací připočítávaná sazba za minutu jízdy.

Rychlé a spolehlivé řešení

Aplikace sází na jednoduchost. Nemusíte se zdlouhavě registrovat ani zadávat údaje o platební kartě. Stačí dvakrát kliknout a taxi máte objednáno do pěti vteřin. Aplikace totiž sama určí vaši polohu a předá ji dispečinku. Adresu samozřejmě můžete zadat i ručně, a pokud Vás předem zajímá orientační cena či čas jízdy, po zadání cílové adresy se oba údaje ihned dozvíte.

        003

Momentálně společnost připravuje aktualizaci, která nově umožní také platbu za jízdu v rámci aplikace. Ani teď ale ještě nemusíte před nástupem do taxíku narychlo shánět hotovost. Požadavek na platbu kartou zadáte v aplikaci a jízdu zaplatíte prostřednictvím platebního terminálu ve voze.

Taxi můžete aplikací objednat okamžitě, nebo na pozdější dobu ve formě předobjednávky na konkrétní čas. Po potvrzení objednávky aplikace začne odpočítávat čas příjezdu. Zobrazí vám typ vozu, registrační značku, číslo vozu a telefonní spojení na řidiče. Výhodou je, že na mapě sledujete, kde se vaše taxi nachází a máte tak přehled o jeho poloze.

004        009

Přes aplikaci lze komunikovat i s řidičem, můžete mu odeslat zprávu, kdy k objednanému vozu dorazíte. Aplikace poskytuje také záruku, že vám objednaný vůz nikdo neobsadí, a to díky unikátnímu kódu, kterým se u řidiče identifikujete. Uživatelé kvitují i to, že na pražském letišti a v obchodních centrech nabízí aplikace vizuální navigaci, která usnadňuje orientaci při příchodu k přistavenému vozu.

Wi-Fi za jízdy přijde vhod

Všechny vozy AAA Taxi mají k dispozici  Wi-Fi zdarma. Čas v taxíku si tak můžete zkrátit surfováním nebo třeba sledováním průběhu jízdy přímo v aplikaci integrovaném taxametru, který lze spustit při nástupu do taxíku. Aplikace aktuálně funguje pro cestování po Praze a bude se dále rozšiřovat.

AAA_Taxi_1024x536

Hlavní výhody aplikace

Rychlá objednávka na dva dotyky

Jednotná sazba za km jízdy v kteroukoliv hodinu (19, 90 Kč/km, nástup 25 Kč, provozní čekání 4 Kč/min.)

Online sledování příjezdu taxíku v mapě

Možnost vybrat si vůz na základě zvolených kritérií

Total
0
Shares
Další články