Pozvánka na akci: konference Osobní růst

Nový rok, nové já. Věta, kterou si 1.1. 2021 řeklo velké množství lidí. Zpravidla jim to vydrží do poloviny ledna. Těm vytrvalejším do 31. ledna. A ti úplně nejstatečnější vydrží do konce března. V čem je problém?

Bereme si na sebe moc velké břímě. Vysníme si velké změny, nový život. Začít běhat 15 km týdně. Zhubnout 5 kg. Přečíst jednu knížku týdně. Sprchovat se každé ráno studenou vodou. To jsou velké věci, velké změny, které vás vystraší. Je potřeba dát laťku níže, aby nevznikal pocit nechuti a odporu ke svým předsevzetím. Jak na to?

U předsevzetí platí staré dobré pravidlo „méně je více“. Chcete začít běhat 15 km týdně? Dejte si jako cíl oběhnout jednou týdně blok v sousedství. Nebo si obléknout běžecké oblečení a jít se projít. Snižte si laťku co nejníže a buďte k sobě shovívaví. Díky tomu budete mít větší pravděpodobnost toho, že činnost neodložíte a vytrváte u ní dlouhodobě. Důležité je i podpořit motivaci k danému předsevzetí.

Motivaci můžete načerpat i na 7. ročníku online konference Osobní růst, která má za cíl předat nejaktuálnější poznatky z oblasti osobního rozvoje a je založená na evidence-based přístupu. Na konferenci vystoupí celkově 8 řečníků z oblasti osobního rozvoje, například Honza Vojtko, párový terapeut, který vydal knihu Vztahy a mýty a společně s Ester a Josefínou je součástí představení Terapie sdílením. O tématu výživy bude povídat Andrea Mokrejšová, trenérka FitFab Strong a klinická nutriční terapeutka a o radikální otevřenosti bude přednášet Barbora Vacková, lektorka GrowJOB Institute a Konec prokrastinace, zakladatelka konference Leadership a autorka videokurzů na Seduo.cz.

Více informací se dozvíte na www.osobni-rust.com/konference/.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Odpočet začíná: Impact Hub hledá projekty do 100-day Challenge

Impact Hub otevírá dveře nového akceleračního programu 100-day Challenge. Za 100 dní může své podnikání rozjet na plné obrátky kdokoliv s dobrým nápadem a chutí čelit pořádné výzvě. 100-day Challenge je tu pro všechny, kteří právě začínají, pro projekty, které usilují o inovaci i pro ty, kteří hledají pomoc či podporu od odborníků pro expanzi a rozvoj.