Každý může být Šéf grilu. Udělejte si šťavnatou virtuální kotletu a vyhrajte skutečný gril

Milujete grilování a máte za to, že grilovaček není nikdy dost? S grily Weber se nyní můžete věnovat této zábavě i v noci z postele, za stolem v práci, nebo třeba v MHD… Společnost Weber-Stephen totiž přichází s virtuální grilovací hrou. Navíc pokud zatím nemáte kvalitní gril, můžete vyhrát letošní nový model klasiky na dřevěné uhlí Weber Master-Touch GBS.

Milujete grilování a máte za to, že grilovaček není nikdy dost? S grily Weber se nyní můžete věnovat této zábavě i v noci z postele, za stolem v práci, nebo třeba v MHD…  Společnost Weber-Stephen totiž přichází s virtuální grilovací hrou. Navíc pokud zatím nemáte kvalitní gril, můžete vyhrát letošní nový model klasiky na dřevěné uhlí Weber Master-Touch GBS.

Stačí sednout k počítači a přihlásit se s pomocí facebookového účtu na soutez.sefgrilu.cz. Potom už grilujete dle požadavků svých virtuálních strávníků. Na ty, kteří projdou třemi koly s nejlepšími bodovými výsledky, čeká – tentokrát už opravdový – kouřově šedý Weber Master-Touch GBS o průměru grilovací plochy 57 centimetrů – tedy oblíbená klasika mezi kotlovými grily s poklopem.

WeberMaster

Při práci s grilem Master-Touch se navíc ani příliš nenadřete ani nezašpiníte. Na poklopu má gril zabudovaný teploměr, díky palivové nádobě Char Basket můžete rozmístit palivo podle nálady a metody grilování. Velký popelník navíc usnadňuje odstraňování popela, takže si člověk neušpnií ruce. V neposlední řadě patří k výhodám grilu držák poklopu Tuck Away, který vám zajistí volné ruce pro manipulaci s jídlem. Master Touch je zkrátka osvědčená a vyladěná klasika.

Gril nemusíte používat jen při venkovních akcích za hezkého počasí, snadno se z něj stane celá kuchyň. zaměřit se na systém Gourmet BBQ. Jeho základem je dvoudílný rošt s vyjímatelnou střední částí, kterou lze nahradit aktuálně šesti různými komponenty: pánví wok, nízkou pánví na opékání, kamenem na pizzu, litinovým roštem Sear Grate na přípravu steaků, stojanem na drůbež a litinovým hrncem s poklicí.

Popkorn

Každý nástavec představuje vlastní kulinární svět a nespočet možností přípravy dobrého jídla. Na přípravu kompletního menu vám tak postačí jeden jediný gril a vy si užijete krásné počasí, spoustu zábavy a především skvělé jídlo.

Šéf grilu je projekt společnost Weber-Stephen, jehož cílem je na sociálních sítích a v online prostředí vůbec posílit osvětu grilování.

“Griluje se” na Facebooku, Twitteru i Instagramu. Fanoušci se mohou těšit na spoustu zajímavých postů, videí a soutěží a především na sdílení svých zkušeností a všeho co ke grilování patří.

Cílem celého projektu je ukázat, že kvalita grilu je pro výsledný efekt zásadní, a že s použitím vhodného příslušenství lze na grilu vykouzlit i taková jídla, jako je štrůdl, nebo polévka.

„Snažíme se lidi přesvědčit, že grilování může být zábavnou a společenskou událostí klidně na celý den a ne jen rychlou akcí: zapálit – ugrilovat – sníst a rychle uklidit, jak je u nás většinou zvykem,“ říká Václav Modelský, ředitel společnosti.

Burger

Projekt staví na Facebooku a micrositě sefgrilu.cz, kde od května běží už zmíněná velká on-line grilovací soutěž.

„Můžu naznačit, že toto není všechno, co chystáme. Bude toho víc, proto sledujte Šéfa grilu…,“ doplňuje Tereza Kačíková, manažerka z agentury Logic Emotion.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Pozitivní inspirace

Někdy se podíváte na video a cítíte v sobě ryzí nadšení, pozitivní energii. Tentokrát tu máme několik takových kandidátů - video věnované projektu Glass od Googlu, dlouhodobého mistra této disciplíny, až hypnoticky skvělý sestřih Best of Web a pár dalších. A pokud jsou vaší pozitivní inspirací krásné ženy, přijdete si na své...