Zynga začala přijímat bitcoinové platby

Trh funguje. Zynga oznámila, že začne přijímat platby v momentálně nejvíc trendy virtuální měně a hodnota Bitcoinu zase přeskočila tisícidolarovou hranici.

Kurz bitcoinu poslední dobou připomínal burzu po pádu Lehman Brothers a finančníci by jistě rádi použili oblíbený pojem volatilita. V listopadu se vyšplhal až na 1250 dolarů, ale potom, co ho čínská vláda zařízla, prudce oslabil až na 421 dolarů.

Dneska je ale už zase všechno jinak – u kolonky virtuální měny svítí číslo 1030 a jede se dál.Bitcoinu totiž pomohla nálada a důvěra, jak už to konečně na finančních trzích bývá. Prohlášení herního studia Zynga a dalších on-line herních firem, které začaly přijímat bitcoinové platby.

Zynga se domluvila s bitcoinovou peněženkou BitPay. “Vzhledem k rostoucí popularitě bitcoinu jsme se rozhodli mu dát šanci a testujeme momentálně službu BitPay,” tvrdí firma na svém Reddit účtu.

via BBC

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Wikimedia už má přes půl miliardy unikátních návštěvníků měsíčně

Wikimedia Foundation sice provozuje nejznámější internetovou encyklopedii WIkipedia, rozhodně to ale není jediná služba, za kterou stojí. Spolu s dalšími servery, mezi které patří Wikibooks, WIkidata, Wikimedia Commons a nové Wikivoyage, dosáhla podle comScore organizace poprvé ve své historii přes půl miliardy unikátních návštěvníků.