Zynga vyváží předplacené karty do Jižní Ameriky

Gigant sociálních her Zynga, pyšnící se více než 275 miliony aktivních hráčů, pracuje na posílení své pozice v Jižní Americe. Posloužit k tomu má partnerství s místním vydavatelem sociálních her společností Mentez.

Mentez je vůdčí brazilská společnost v oblasti sociálních her. V největší zemi Jižní Ameriky a okolních státech má k dispozici nejméně milion kontaktních míst, kde si její hráči mohou pořídit speciální PIN kódy Paymentez určené k nákupu vrtuálních předmětů.

Právě v nabídce těchto distribučních míst, mezi něž patří třeba internetové kavárny, přibyla od včerejška jako novinka předplacená karta Zyngy. Přestože o Jižní Americe nelze říci, že by pro Zyngu byla výraznou baštou, její hry se již začínají pomalu prosazovat i zde. Předplacené karty by tento trend měly podpořit a poskytnout šikovný způsob placení v zemích, kde platební karta není zcela běžnou záležitostí.

Existuje docela slušná šance, že s větším či menším odstupem za Jižní Amerikou (spíš větším) se předplacených herních karet do sociálních her dočkáme i u nás a na dalších podobných trzích.

Via VB

Total
0
Shares
Další články