Ze života smetánky: Sergey Brin opustil manželku a randí s manažerkou Google Glass

Google Glass jsou evidentně revolučním dílem. Už mění i životy lidí kteří je nosí. Sergey Brin, který v nich snad i spí, opustil manželku a dvě děti, a vyměnil je za marketingovou manažerku projektu.

Britka žijící v Americe, spolužačka vévodkyně Kate a marketingová manažerka projektu Google Glass  Amanda Rosenberg přiznala, že chodí se spoluzakladatelem Googlu. Ano, s tím ženáčem, který nosí chytré brýle tak často, jak jen to jde. A byla to ta, která vymyslela kouzelnou formuli pro probuzení brýlí povelem “OK, Glass”. A je to také ona, která ze sebe dělá obličej Google Glass.

Čtyřicetiletý Brin přiznává, že se svou ženou žijí odděleně a šestadvacetiletá brunetka si tak může pomýšlet na jeho 22 miliard dolarů. Případné zlatokopecké nadšení ale poněkud chladí kalifornské právo. Pokud se ale kvůli ní totiž Brin rozvede, bude muset polovinu majetku odevzdat své manželce. Z jakého základu se pak bude vypočítávat výživné na jejich dvě děti snad ani nechceme vědět.

Investory Googlu celá aféra mírně zaskočila, ale obchodování v okamžiku, kdy to celé prasklo se nezastavilo a akcie firmy vzrostly o jedno procento na 857 dolarů. Sociální sítě ale drnčí dosud.

Podle spolužáků i bývalých partnerů je prý Amanda Rosenberg zkušená manipulátorka. Ale nekažme si příběh. Třeba vyměnila vysokého manažera Androidu Huga Barru za Sergeye Brina z čisté lásky. Téma milostného troj až čtyřúhelníku proměnilo technologické weby v klasickou společenskou drbárnu. A my se do internetové soap opery také rádi zapojujeme.

Každopádně, pravděpodobně shodou okolností, její bývalý Hugo Barra ve středu oznámil, že odchází do čínského Xiaomi. Xiaomi je rychle rostoucí technologická firma, kterou někteří přirovnávají k Apple, ale šéf společnosti ji spíš vidí jako Amazon.  To ale samozřejmě nijak nedáváme do souvislosti s rozchodem.

Total
0
Shares
Další články