Za novým on-line techzinem stojí zakladatelé All Things Digital

Kara Swisher a Walt Mossberg oficiálně spustili Re/code, tedy techzine, který se má zaměřovat na nová média a technologie. Kromě novinek by měl přinášet i hlubší analýzy.

V pozadí nového webu Re/code stojí stejný tým, který se postaral o úspěch serveru All Things Digital. Ten rozjeli pod křídly deníku Wall Street Journal v roce 2007. “Na poli technických médií se všechno neustále mění a tohle je prostě naše nov tvář,” vysvětlili autoři webu.

Screen shot 2014 01 02 at PM 01.39.03 730x383 Re/code, a new tech website launched by Kara Swisher and Walt Mossberg, is now live

Společně s novou stránkou založila dvojice novinářů nezávislou mediální společnost Revere Digital. A už teď spolupracují NBC Universal News Group a Windsor Media. Firma by měla krýt jak vydávání nového časopisu, aplikací a samozřejmě i specializovaných konferencí. První z nich – květnová Code Conference – už otevírá registrace.

via TNW

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Studie: Malé firmy se na Facebooku podceňují

Jak dobře dokáží malé firmy zužitkovat Facebook coby marketingový nástroj? Odpověď na tuto otázku se bude lišit podle toho, zda se zeptáte firem samotných, nebo marketingových výzkumníků. První skupina odpoví, že příliš dobře ne, druhá naopak pochvalně zatleská. Jaká je tedy pravda?
Přečtěte si více

Apple představil hospodářské výsledky, poprvé od roku 2003 se mu meziročně snížil zisk

Applu se sice o přes veškeré spekulace podařilo zvýšit příjmy a pozitivně prolomit odhady analytiků, na meziroční zachování výše zisku to ale nestačilo. Díky zvyšujícím se nákladům se společnosti zisk na akcii snížil o 18 procent. Naopak se výrazně dařilo iPadům, kterých se prodalo o dvě třetiny víc než o rok dříve, a zvyšovaly se i prodeje iPhonů.