Z Facebooku si o sobě nyní můžete stáhnout víc informací

Facebook rozšířil funkci Download Your Information, která pro uživatele archivuje data související s jejich facebookovou aktivitou. Nově zde najdete i všechny žádosti o přátelství a seznam IP adres, odkud jste se do sociální sítě přihlašovali.

Rozšíření funkce, která byla spuštěna v říjnu 2010, oznámili zástupci sociální sítě včera na stránkách Facebook and Privacy. Služba před rokem a půl vyslyšela četná volání samotných uživatelů, kteří chtěli mít možnost archivovat svá facebooková data nebo alespoň mít přehled o tom, co o nich sociální síť vlastní ví.

V nastavení vašeho účtu (viz obrázek) si tak můžete stáhnout kompletní historii vašeho facebookového účtu zahrnující fotky, příspěvky, zprávy, seznam přátel a konverzace z chatu. Nově získáváte přístup k dalším kategoriím jako vámi podaným žádostem o přátelství, dřívějším jménům či IP adresám, z nichž jste se v minulosti přihlašovali.

Rozšíření se má postupně projevit u všech uživatelů a další kategorie budou podle oficiálního oznámení v archivu brzy následovat.

Total
0
Shares
Další články