Volejte Markovi… Grilujte samotného šéfa Facebooku dotazy. Přibude “Nelíbí se mi”?

Štve vás nutnost instalace Messengeru, řazení zpráv ve feedu nebo neustálé změny v pravidlech pro firmy a jejich marketing? Dejte to patřičně najevo tomu, který za to může. Sice se tím asi nic nezmění, ale dozvíte se důvody a třeba další plány Facebooku v budoucnu. Grilování Marka Zuckerberga proběhne v čtvrtek v jedenáct večer našeho času.
Mark Zuckerberg. Zdroj: Flickr, Wired Photostream

Štve vás nutnost instalace Messengeru, řazení zpráv ve feedu nebo neustálé změny v pravidlech pro firmy a jejich marketing? Dejte to patřičně najevo tomu, který za to může! Sice se tím asi nic nezmění, ale dozvíte se důvody a třeba další plány Facebooku v budoucnu.

Pokládat otázky můžete sami přímo na facebookové stránce události, kterou pro akci připravil. Nebo hlasovat pro jednu z už položených otázek, a dát jí tak vyšší šanci.

Už teď je vloženo asi 7 tisíc dotazů. Ale třeba to vyjde. Mark Zuckerberg, muž s geniálním nápadem a třeba i plynnou mandarínštinou, dává šanci zeptat na cokoliv. Zatím se objevil i dotaz na jeho telefonní číslo.

Grilování zakladatele Facebooku proběhne v jedenáct večer našeho našeho času. Je zřejmé, že když bude chat probíhat v jeho režii,na nepříjemné dotazy spíš nedojde.

Mark Zuckerberg. Zdroj: Flickr, Robert Scoble
Mark Zuckerberg. Zdroj: Flickr, Robert Scoble

Vraťte nám organic!

Zuckerberg bude odpovídat jednu hodinu, a proto záleží i na kvalitě dotazu.

Velký zájem je třeba o vrácení organického dosahu postů firem nebo otázka na to, jak se Facebook staví k rozšířením prohlížečů jako je Social Fixer a další.

No, a samozřejmě ten messenger…

Další stále volají po tlačítku “nelíbí se mi”. Lidi ale POTŘEBUJÍ i vědět, co to bylo za pivo, co Zuckerberg pil, když vymyslel sociální síť.

Mark Zuckerberg. Zdroj: Flickr, Niall Kennedy
Mark Zuckerberg. Zdroj: Flickr, Niall Kennedy

Otázky a odpovědi jsou ve firmě pravidelnou rubrikou na setkáních se zaměstnanci. Každý podle zakladatele může přijít a zeptat se na cokoliv. Jestli a jak odpovídá, už ale neříká.

Tak jsme zvědaví, jestli i vaši pozornost zaujmou stejné otázky, jaké se těší oblibě už teď. A hlavně, jestli na ně získáme odpovědi.

Total
0
Shares
Další články