Video: První reklama na nový iPad od Applu

Televizních 30 vteřin, bezmála 600 tisíc zhlédnutí na YouTube za necelé tři dny, jemná hudba a veškerá pozornost věnována pouze novému displeji. Takové je první video lákající na příští generaci iPadu.

Vše podstatné o novém iPadu se můžete dozvědět přímo na stránkách Applu, kde si lze pustit i keynote z jeho představení a další videa. Do prodeje má jít již za týden, 16. března, s cenovkou od 499 dolarů za model 16 GB s Wi-Fi. Jak dokazuje i reklama, hlavní chloubou je Retina displej s rozlišením 2048 x 1536 a prvotřídní výkony v oblasti grafiky. Kamera zvládne nahrávat 1080p HD video a na přístroji se objeví také nové tlačítko pro zápis mluveného slova. Výdrž má být 10 hodin.

Apple v souladu s moderními trendy působí na city a hlavním sloganem je “It makes the things you care about look more brilliant than ever before”.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Anonymous stáhli svou podporu WikiLeaks

Po několika letech silné podpory organizace WikiLeaks se přinejmenším část internetového hnutí Anonymous rozhodla ji přerušit. Mezi důvody patří přílišný důraz na osobu Juliana Assangeho a také agresivita, s níž lidé za WikiLeaks začali od svých příznivců vybírat peníze.
Přečtěte si více

Konference Restart kariéry: změna o 180° je možná!

Ve čtvrtek 18. července se v Paspově sále pivovaru Staropramen uskuteční neobvyklá konference: Restart kariéry, aneb jde to! Podtitul akce, pořádané společností HR Spectrum a reklamní agenturou Dark Side, zní "buďte pozitivní a inspirujte se příběhy, jak restartovat kariéru nebo myšlení".