Ve sklepě s Petrem Dvořákem

Protože oblast mobilního internetu je přímo nabitá zajímavými tématy, pozvali jsme si tentokrát do sklepa Petra Dvořáka, výkonného ředitele pro marketing T-Mobile. Zvládli jsme probrat síťovou neutralitu, příchod mobilních plateb do Česka, falešný účet na Twitteru i statistiky používání mobilního připojení.

Petr Dvořák prozradil mimo jiné to, že za první čtvrtletí přibyly statisíce uživatelů mobilního internetu, že T-Mobile bude propagovat chytré telefony s pomocí Angry Birds, nebo že příchod na Twitter je sice v plánu, ale ještě to chvíli potrvá. Plateb prostřednictvím NFC se prý nejspíš nedočkáme ani v příštím roce, jednodušší systém mobilních plateb, na němž pracují operátoři s bankami, nicméně začne fungovat podstatně dříve.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Infografika: V e-shopech letos Češi utratí 51,2 miliardy

Obliba nakupování v e-shopech stále roste. V letošním roce obrat českých internetových obchodů vzroste na 51,2 miliardy korun (růst o 15 procent) a uskuteční se více než 26 milionů objednávek při průměrné výšce 1962 korun. Vyplývá to z odhadů nákupního rádce Heureka.cz, který data o české e-commerce shrnul do podrobné infografiky.