V příspěvcích na Facebooku půjde tagovat nejen přátele

Jako doplněk k tlačítku Subscribe Facebook zavádí novou možnost tagovat v komentářích u veřejných příspěvků na Facebooku i uživatele, které nemá původce příspěvku v přátelích.

Facebook změnu oznámil na stránce Facebook + Journalists. Je určena především k tomu, aby pomohla s hladším průběhem diskuzí pod veřejnými příspěvky uživatelů tlačítka Subscribe. Při odpovědi na komentář jiného uživatele bude možné jej označit, jemu přijde upozornění o odpovědi a diskuze tak bude moci pokračovat. Tagovat může pouze autor příspěvku, ostatní komentující mají smůlu.

Prozatím je tato novinka dostupná pouze na osobních profilech, z formulace oznámení to ale vypadá, že se ji Facebook chystá v nějaké podobě implementovat i na fanouškovské stránky. To by bylo dobrou zprávou pro všechny společnosti, které největší sociální síť používají ke svému zviditelnění. Měly by do budoucna jistotu, že jejich odpověď na komentář osoba, které je určena, nepřehlédne.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Liga na ochranu internetu přichází, oficiálně od čtvrtka

Už tento týden, ve čtvrtek 19. července, začne fungovat ambiciózní projekt Internet Defense League. Jeho cílem je propojit velké i malé weby a jejich návštěvníky do jedné velké sítě, skrze níž bude možné v případě nouze vyslat signál a vydat se do boje za svobodu internetu. A co víc, otevřená inspirace Batmanem a internetovými memy nadchne každého geeka.