Twitter hlásí 190 miliónů uživatelů. Zveřejní 65 miliónů tweetů denně

Facebook je oficiálně nejčastěji navštěvovanou stránkou na webu a Twitter se podle všeho vůbec nechce nechat zahanbit. Aktuální zprávy hovoří o téměř 200 miliónech uživatelů denně.

Dick Costolo, COO Twitteru, publikoval statistiky na Conversational Media Summit v New Yorku během včerejšího dne, zprávu přinesl server TechCrunch. Costolo řekl, že většina uživatelů Twitteru sama nevysílá do světa zprávy, službu používá pouze ke konzumaci informací. Otázkou je, kolik přesně z 65 mil. tweetů tvoří původní zprávy a kolik z nich jsou retweety, spam atd.

Costolo dále zdůraznil, že Twitter nikdy nedovolí třetím stranám vkládání reklamy mezi tweety. Až dojde k oficiálnímu spuštění platformy Promoted Tweets, o které jsme psali v době jejího testování, bude Twitter kontrolovat 100 procent obsahu.

Via TC

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Zuckerberg: Internet.org neděláme pro peníze

Mark Zuckerberg se pro časopis Wired rozpovídal o své iniciativě Internet.org. Ta chce připojit k internetu dalších 5 miliard lidí. Facebook podle svého zakladatele projekt nerozjel pro peníze, ale spíš proto aby se zlepšil přístup k informacím v méně rozvinutých částech světa. A navíc by toho stejně takový projekt moc nevydělal.