Twitter bude zasílat výběr nejzajímavějších tweetů emailem

Výběr toho nejzajímavějšího, co tweetovaly vaše kontakty, bude brzy emailem zasílat mikroblogovací Twitter. Na tweety a často retweetované odkazy bude možné přímo z emailu reagovat, a to retweetem, odpovědí i dalšími způsoby.

Výběr zajímavostí bude v podobném formátu, jako v Discovery tabu přímo na stránkách služby. Obsahovat bude nejen tweety, ale také odkazy, které kontakty často retweetovaly. Jedná-li se o retweet, není podmínkou ani to, aby měl uživatel původce tweetu v kontaktech. Na přítomnost v tweetovacím newsletteru v tomto případě stačí, že daný tweet uživatelovy kontakty často retweetovaly. Výběr by měl chodit zhruba v týdenním intervalu.

Výběr tweetů od Twitteru

Na tweety i odkazy lze přímo z emailu reagovat, ať již retweetem, odpovědí, nebo prostě jen publikovat svůj vlastní komentář či názor. Je také možné přidávat je do Favorite a zobrazit celou konverzaci, jejíž jsou součástí. Emaily s výběrem tweetů zprovozní mikroblogovací platforma svým uživatelům postupně během následujících týdnů. Pokud byste o ně snad nestáli, vypnout je můžete v nastavení emailových notifikací, jedná se o úplně poslední položku v nabídce “Updates”.

Via Twitter

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Zuckerberg: Internet.org neděláme pro peníze

Mark Zuckerberg se pro časopis Wired rozpovídal o své iniciativě Internet.org. Ta chce připojit k internetu dalších 5 miliard lidí. Facebook podle svého zakladatele projekt nerozjel pro peníze, ale spíš proto aby se zlepšil přístup k informacím v méně rozvinutých částech světa. A navíc by toho stejně takový projekt moc nevydělal.