TOP virály týdne: Vánoční nálada a fotbalový sci-fi Samsung

Poslední výběr virálů je překvapivě plný Vánoc. Dojemnou vánoční reklamu do světa vypustil Apple, Kmart recykluje Ship my pants, speciální americká rodinka zpívá v pyžamech a nechybí ani epický Chuck Norris (jak jinak než v parodii na van Damma).

Kmart Ship My Trousers Commercial

Pamatujete na geniální Ship My Pants? Kmart koncept recykluje a i ve speciální vánoční edici se mu to daří. 2,7 milionu zhlédnutí.

IF ONLY FOR A SECOND // Mimi Foundation

Kampaně na neziskovky dojímají vždy. Už 13 milionů zhlédnutí má tahle s onkologicky nemocnými pacienty, kterým natáčení umožnilo alespoň na chvilku zapomenout na jejich denní problémy.

Grumpy Cat Stars in “Hard To Be a Cat at Christmas” Music Video

Všechny slavné kočičky z memosféry, včetně té vůbec nejznámější, se sešly v natáčení pro Purinu na Vánoční hudební video, které dokazuje, že kočky to o Vánocích nemají vůbec jednoduché. 2 miliony zhlédnutí.

Donald Trump vs Ebenezer Scrooge. Epic Rap Battles of History Season 3.

Epic Rap Battles of History jede před koncem roku v neuvěřitelně zběsilém tempu. V podstatě co týden, to nové video. Tentokrát také ve Vánoční edici. Na loňského Santu vs. Mojžíše to ale bohužel nemá.

Apple – Holiday – TV Ad – Misunderstood

Skvělou a dojemnou reklamu pustil do světa před Vánoci i Apple. Pro mě trochu překvapivě vyvolává rozporuplné reakce, ale filmařina je to teda moc pěkná. Přes 4 miliony zhlédnutí.

Beans

Speciální reklama nereklama na fazole má už přes 2 miliony zhlédnutí.

Gandalf: You Shall not Pass (SA Wardega) Hobbit

Polský Rémi Gaillard – Wardegasa nás bavil už před půl rokem se svým Boobsmanem, teď si hraje na Gandalfa. Skoro 3 miliony zhlédnutí.

#XMAS JAMMIES – Merry Christmas from the Holderness Family!

Už 12 milionů zhlédnutí má tahle hodně speciální vánoční videopohlednice, která je vlastně reklamou na natáčení podobně vtipných videí. A je to úplně boží!

CELL PHONE CRASHING at the AIRPORT!

Jak vytočit v podstatě kohokoliv nejen na letišti? Přisedněte si k někomu, kdo telefonute, dělejte, že taky telefonujete a přitom odpovídejte na to, o čem mluví nešťastník vedle vás. Publikum na YouTube je v těhle případech hodně vděčné – 7 milionů zhlédnutí.

Coca-Cola Life – Ser padres

Krásná reklama na Coca-Colu má už 2 miliony zhlédnutí. Jak píše Michal Pastier: “Well done Coke. Old story, fresh idea.”

Greetings from Chuck (The epic christmas split)

Parodií na Jean Clauda van Damma a jeho virál na Volvo Trucks už je asi stejně tolik, co parodií na Ylvise a jejich lištičku. Ale na tu jedinou správnou – totiž s Chuckem, jsme museli čekat až doteď.

The Greatest Story – The Good Guys Christmas – Eng – Unicef Sweden

Moc hezkou kampaň pro Unicef vyšvihla agentura Forsman & Bodenfors. Není sice s pár stovkami tisíc view zatím zas až tolik virální, ale nápad je to geniální!

Bike Parkour -Streets of San Francisco!

Náš oblíbenec DevinSuperTramp tentokrát netočil ani lidský katapult, ani největší houpačku na světě, ale kola. A zase je to paráda!

#GALAXY11: The Beginning

A na závěr epický nevánoční seriál od Samsungu, který rozjíždí největší fotbalové utkání všech dob. Nejlepší světová fotbalová jedenáctka se utká proti mimozemskému výberu, aby zabránila invazi. Jak to asi dopadne? Skoro 5 milionů zhlédnutí.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak je to s těmi startupy, konferencemi a bullshitem?

Lukáš Hudeček se rozhodl podívat na zoubek jedné z palčivých otázek české startupové scény. Vážně startupisté jenom kecají a houby dělají? Kolik networkingu už je moc a kolik zase málo? A dává vůbec smysl, že se poslední dobou koná tolik setkání nejrůznějších formátů? Odpověď je možná nečekaně jednoduchá.