TOP virály týdne: Tohle doma nezkoušejte

Tentokrát přinášíme výběr nejen zábavný, ale také výchovný. Snad konečně pochopíte, že psát SMS za volantem je blbost a přebíhat přes koleje taky. A jestli vás trápí nepřekonatelná chuť na crack, máme pro vás jednu zajímavou alternativu. Za odměnu pak od nás dostanete skvělý koncert z kodaňského metra.

Secret Garden – Versailles

Dior a klip, pod kterým jsou podepsáni Inez van Lamsweerde a Vinoodh Matadin (evidentně známé holandské fotografické duo, nám ovšem nic neříká). Tenhle snímek má na kontě už skoro 5,5 milionu zhlédnutí, a přesto to náš dnešní favorit určitě není.

The impossible texting & driving test

Přes milion zhlédnutí má “impossible driving test”, ve kterém testované osoby musí napsat textovou zprávu během řízení. Pointa je, že to není tak úplně snadné, jak by se mohlo zdát. Takže první dnešní varování: nepište během řízení!

Say NO to Crack, Say YES! to Roller Skating

Psychadelická retro reklama (ale podle všeho opravdová) od známého YouTube dua Rhett & Link pro Roller Kingdom v Nevadě (mají web, i MySpace profil, takže to vypadá opravdu reálně – i když jsem měl trochu problém tomu na první pohled uvěřit). Druhé varování: neberte crack, ani když točíte reklamy!

Track Tests: Dai Greene

A třetí varování: neskákejte přes trať mimo vyznačené přechody! Ani světový šampion v běhu přes překážky Dai Greene to nezvládne.

Copenhagen Phil playing Peer Gynt.

Na závěr opravdová pecka. Metro, kodaňská filharmonie, Radio Klassisk, Griegův Peer Gynt, 1,6 milionů zhlédnutí. Oba palce nahoru.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Google Glasses se předvedly ve světě módy

Projekt Google Glasses je z technologického hlediska stále do značné míry tajemstvím. Jako koncept se však marketingově prezentuje velice zdatně a jeho roušku nám nyní vývojáři škádlivě poodhalili i na nedávné přehlídce slavné návrhářky Diane von Furstenberg, kde se brýle objevily na tvářích modelek.
Přečtěte si více

Po elektronických brýlích Google pracuje na “mluvící” botě a dalších vynálezech

Google je známý svými technologickými inovacemi. Ať už jde o neustále vylaďovaný a průběžně zdokonalovaný vyhledávač, datová centra s vlastním hardwarem, mapování celého světa či úplné technologické novinky - v poslední době třeba samořídící auta nebo chytré brýle Google Glass. Ani nejnovější experimentální novinka nezůstává daleko pozadu - jde o chytrou, ehm... botu.