Top virály týdne: Samsung opět boduje

Opět při pátku přinášíme výběr nejzajímavějších reklamních video kampaní uplynulého týdne. A stejně jako posledně, i tentokrát dominuje Samsung.

Samsung Memory Card Testing: Overkill Edition

Samsung v posledních dnech do virálních kampaní šlape o sto šest. Minulý týden zabodoval s roztomilým videem Cute Girl Has A Catchy Dance, tento týden jsme objevili hned dva zajímavé experimenty. První virál má opět a znovu na svědomí náš oblíbenec – agentura The Viral Factory (v minulém článku najdete odkazy na jejich další díla). Jedná se o promo na “nerozbitnou” Samsung SD card a zatím má okolo 150 tisíc zhlédnutí.

Samsung: Poject Space Planes

Druhý počin je poněkud ambicióznější a ideově odpovídá spíše stylu RedBullu (ne už tak zpracováním). Pokud jste slyšeli přednášku Milana Formánka z RedBullu na letošním Social Marekters Summitu, víte, že do sociálních médií není potřeba investovat ani korunu – stačí natáčet zajímavá videa a určitě pomůže, když během natáčení padne nějaký ten světový rekord. O ten se sice Samsung snaží, ale zpracování úvodního klipu nás moc nepřesvědčilo. Pokud vás nápad zaujal, více na oficiálním webu projektu: projectspaceplanes.com.

Intel Base Jumping Melodie

Další technologickou společností, která se snaží dlouhodobě zaujmout prostřednictvím virálních kampaní, je Intel. Možná pamatujete jejich video Cannonbells, i tentokrát totiž pokračují v podobném duchu. Intel k videu připravil i Facebookovou aplikaci a podle serveru ViralBlog.com má video už 350 tisíc zhlédnutí.

Rugby Channel: All Blacks tricks & skill at training

Po čase se opět vrací na scénu oblíbená legrácka s “neuvěřitelnými” sportovními výkony. Určitě jste jich viděli již mraky (Roger Federer se například se svým kouskem dostal i na přední stránky hlavních českých médií). Tentokrát předvádí svoje dovednosti slavní All Blacks a video už se blíží 800 tisícům zobrazení.

Break The Habit

Už si začínáme pomalu zvykat na drsná videa neziskových organizací. Před pár dny byla spuštěna kampaň proti dětské obezitě přirovnávající fast food produkty k heroinu (mimochodem, co na to asi McDonalds?):

Domestic Abuse

A Y&R Chicago připravilo silné video pro National Domestic Violance Hotline:

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Prohlédněte si největší panoramatickou fotografii Prahy

360Cities, česká společnost provozující největší internetovou kolekci ohromujících panoramatických fotografií s geografickou lokalizací, vytvořila 360° panoramatický snímek Prahy. Fotografie byla sestavena z 2600 samostatných fotografií pořízených z Petřínské rozhledny. S celkovým rozlišením 33,8 gigapixelů se jedná o vůbec největší fotografii Prahy, jaká byla kdy pořízena.