TOP virály týdne: Díky mami!

Dnešní výběr ovládají maminky. Dojemně jim děkuje Procter & Gamble v další olympijské reklamě a naopak legraci si z nich dělá Old Spice v nejnovějším nesmyslu od Wieden + Kennedy.

P&G Thank You, Mom | Pick Them Back Up | Sochi 2014 Olympic Winter Games

Už jste dost možná viděli, nebo jste jedním okem zaregistrovali, že se nad tím rozplýval někdo z vašich facebookových přátel. Procter&Gamble udělal k dalším Olympijským hrám další dojemné video o maminkách. Nám se tedy sice předchozí video k pekingským hrám líbilo víc, ale ceníme, že P&G vstupuje podruhé do stejné řeky a zase to je skvělé. Zatím 5 milionů zhlédnutí (pro mezinárodní verzi), určitě ale bude ještě dramaticky stoupat.

Old Spice | Mom Song :60

Old Spice a další nesmysl z kreativní produkce Wieden + Kennedy. 4 miliony zhlédnutí a rozporuplné reakce. Jako vždy u spolupráce Old Spice s W+K.

Hyundai: Brand Music Video “brilliant is”

Poměrně speciální hudební video s umělci z Jižní Koreje, které má neuvěřitelných 15 minut. Na produkci se podílelo mraky místních celebrit hudebníků a video má už skoro 5,5 milionů zhlédnutí. To jen tak pro představu, co funguje v končinách světa, o kterých moc často nepíšeme.

Speed ad – Mistakes

Reklamy na bezpečnost provozu na silnicích jsou skoro vždy silné a emotivní, protože se s nimi může v podstatě každý ztotožnit. Tahle pro New ZealandTransport Agency má už skoro 4 miliony zhlédnutí.

My BeatBoxing 1 year old niece

Už přes deset milionů zhlédnutí má tohle roztomiloučké beatboxující nemluvně. Dobrá kombinace – roztomilost s beatboxem, to jsme asi ještě neviděli..

GIFs, now with sound!

Ty nejlepší GIFy v kombinaci se zvukem. Pecka! Vytvořit si vlastní můžete na http://gifsound.com. Přes 6 milionů zhlédnutí.

Top 10 NBA Dunks of 2013!

Ještě víc nže týden po začátku nového roku objevujeme “best of” videa z roku loňského. A i když nejsme zrovna velcí basketbaloví fanoušci, tohle od NBA rozhodně stojí za to.

Total
0
Shares
Další články