TOP virály týdne: Joan Cornellà je Bůh & Pokémon dav ochromil hlavní město Taiwanu

Zajímalo vás někdy, jak nás shora vidí Bůh? Joan Cornellà to podle nás vystihl docela přesně. A i kdyby se nesnažil, pořád je tu dav lidí ochromující město kvůli Pokémonovi nebo týpek koupající se v pálivé omáčce. Zahanbit se lidstvem ale nenechají ani tuleň, křeček a gorila Koko. Pojďme na TOP virály týdne.

Jestli Joan Cornellà není Bůh, tak žádný neexistuje

Ještě neznáte španělského kreslíře Joana Cornellu? Ihned to napravte. Jeho tvorba je znepokojující a přitom v mnoha případech neskutečně výstižná. Takhle nás shora asi vidí Bůh:

Pokémon dav ochromil hlavní město Taiwanu

Tady končí všechna roztomilost. Hraní Pokémon Go přestává být nevinnou zábavou přesně v tom momentě, kdy se nekontrolovatelný dav tisíců lidí hrne hlavním městem Taiwanu kvůli vzácnému Pokémonovi jménem Snorlax. Takhle vypadá temná strana hraní:

Týpek se koupe v pálivé omáčce… Ale proč?

Že koupání se ve vaně naplněné 1250 lahvemi pálivé omáčky není dobrý nápad? Není.

Tuleň se zachrání před kosatkou skokem do lodi

Štastný tuleň unikl o fous jisté smrti. Hladové kosatky šly tvrdě po něm, ale tenhle kluzkej šikula si zachránil život parádním skokem do lodi. Překvapená posádka samozřejmě stačila celou akci natočit.

Křeččí verze Super Maria

Všechno je lepší, když přidáte křečka. Tedy kromě Bún bò Nam Bộ. Super Mario s křečkem je ovšem o několik stupňů roztomilosti dál. Ani body mu nebudete počítat.

Hodně budeš někde s kytarou z mikrovlnky

Skvělý tip pro všechny domácí kutily: vyrobte si kytaru z mikrovlnky!

Basák Red Hotů půjčil svou basu gorile Koko

Bude tohle další superkapela? Flea, basák Red Hot Chili Peppers, půjčil svou baskytaru slavné gorile Koko, která ukázala, zač je toho rock’n’roll. Na bicí by se ještě mohl přidat opičák Dave Grohl a vstupenky na koncert půjdou jistojistě na dračku.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

5 fascinujících podob 3D tisku

Konference bez 3D tiskáren jsou beznadějně out a ani databáze tisknutelných vibrátorů už dnes nikoho nepřekvapí. Ale stejně jako třeba architektonická studia tiskla své 3D modely dlouho před tím, než tiskárny věcí ohromily veřejnost a zaplavily ji lacinými prstýnky, jsou i nyní nejrůznější odvětví zase o krok dál - od medicíny, přes kosmonautiku až po stavitelství.