Tlačítko Send pro Google Reader i výsledky hledání

Platforma Kynetx vyhlásila neprodleně po uvedení tlačítka Send soutěž o rozšíření pro majoritní prohlížeče, které by dovolilo tlačítko implementovat i tam, kde původně nefungovalo. Výsledkem jsou dvě aplikace a přes deset nových použití.

Kynetx, platforma pro snadnou tvorbu rozšíření pro prohlížeče, oznámila dvě rozšíření pro Chrome, Firefox a Internet Explorer. První z nich, SendAnywhere, umožní využití tlačítka Send pro Google Reader, WordPress.com, Blogger, Posterous, výsledky hledání v Googlu, Yahoo a Bingu a pro geolokační služby Yelp a Google Places. Tedy přesně tak, jak znělo původní zadání. Druhé rozšíření nazvané SendPlus pojalo úkol tak trochu po svém a díky němu bude tlačítko Send k dispozici pro Google Reader, Yelp, eBay, YouTube, Craigslist, Woot, Amazon, CNN, KSL a velkou část stránek hostovaných na službách Blogger a Posterous.

Plugin pro tlačítko Send umožňuje sdílet webový obsah pouze s vybranými individuálními uživateli, skupinami či e-mailovými adresami. Stává se tak přímou konkurencí běžného sdílení přes e-mail, kopíruje totiž jeho využití a k tomu nabízí důležitou sociální funkci navíc. Jde také o zajímavou a méně vtíravou alternativu tlačítka Like.

Via RRW

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Po elektronických brýlích Google pracuje na “mluvící” botě a dalších vynálezech

Google je známý svými technologickými inovacemi. Ať už jde o neustále vylaďovaný a průběžně zdokonalovaný vyhledávač, datová centra s vlastním hardwarem, mapování celého světa či úplné technologické novinky - v poslední době třeba samořídící auta nebo chytré brýle Google Glass. Ani nejnovější experimentální novinka nezůstává daleko pozadu - jde o chytrou, ehm... botu.
Přečtěte si více

Heureka zve na první ročník akce ShopRoku Meeting 2012

Ve čtvrtek 13. září se koná první ročník konference ShopRoku Meeting. Protože se nejedná o klasickou konferenci, ale o sérii interaktivních seminářů, uskuteční se v netradičních prostorách Staré čistírny odpadních vod v Praze 6 - Bubenči. Bude zde probíhat série rotujících workshopů na témata z e-commerce, platebních metod, uživatelské testování a dalších.