Tlačítka “číst” a “poslouchat” už se objevují na Facebooku

Někteří uživatelé Facebooku referují, že se jim v Tickeru objevují automaticky generované informace o tom, jaké jejich přátelé čtou články nebo jakou poslouchají hudbu.

Tyto pomyslné extenze tlačítka Like dobře zapadají do širší strategie, kterou Facebook oznámil na své konferenci f8. Uživatelům se tlačítko Listen objevuje tam, kde se jedná o hudbu, a Read tam, kde jde o psaný text.

Tlačítko Read v Tickeru realtime aktivity

Tlačítko Listen v Tickeru realtime aktivity

Obě tlačítka při prokliknutí uživatele zavedou na obsah, u nějž jsou uvedena, tedy na daný článek či písničku. Zda tedy budou již brzy zavedena plošně zatím lze jen hádat, jistě by to ale mělo svůj smysl. Již kvůli jednoduchosti, s jakou se díky nim lze na vybraný obsah dostat.

Via TNW

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TEDxPrague 2013: Smích, slzy a trochu rozpaků

TEDx je asi nejlepší formát celodenní akce, co známe (snad jen kromě našeho Startup a Social Summitu, samozřejmě). Sedmnáct řečníků střídajících se v rychlém tempu. Každý úplně jiný. O většině z nich jste předtím dost možná nikdy neslyšeli. Do toho přednášky z jiných TEDxů. A divadlo (díky, to nemuselo být). Ale ty momenty překvapení jsou pak o to silnější.
Přečtěte si více

5 bezva stránek s tlačítky, která to řeknou za vás

Já mám právo sedět! Nebudu to dělat! Nepřepínejte kanela! Ať už se snažíte říct cokoliv, určitě už to někdo mnohem zábavnější řekl před vámi. Díky hodným lidem na internetu jsou naštěstí stránky, které vám umožní vyjádřit se na úrovni a jediným stisknutím tlačítka.
Přečtěte si více

Se Street View se můžete poprvé podívat na dno oceánů

Kdo by si před pár lety pomyslel, že bude možné vydat se do hlubin oceánu skrze běžné online mapy. Zjevně s tím tak úplně nepočítal ani Google, jinak by svůj nástroj asi nepojmenoval Street View. Právě tam totiž po mnoha rozšířeních o zajímavá místa na zemském povrchu nyní přibyla také místa pod hladinou moře a podívaná je to kouzelná.