Status Games: Jaké jsou vaše záliby? Občas někoho rozdrtit… Tyinternety vs. CzechCrunch

Od posledního pražského StartupCampu uplynulo více než 6 měsíců. Když jsme uvažovali o obnovení tradičních večerů s krátkými prezentacemi a následným “networkingem”, přišli jsme na několik zajímavých věcí. Asi nejsou nijak šokující, o to jsou však důležitější pro popis vzniku kompletně nové akce webu Tyinternety – Status Games.

Od posledního pražského StartupCampu uplynulo více než 6 měsíců. Když jsme uvažovali o obnovení tradičních večerů s krátkými prezentacemi a následným “networkingem”, přišli jsme na několik zajímavých věcí. Asi nejsou nijak šokující, o to jsou však důležitější pro popis vzniku kompletně nové akce webu Tyinternety – Status Games.

Sice se může zdát, že půjde o to, napsat nejvtipnější status před širokým publikem, ale to by lidi v klubu bavilo asi tak 5 minut. Vymysleli jsme proto zábavu aspoň na 15.

Pokud znáte legendární, lety i praxí prověřenou brněnskou hru, na kterou, na rozdíl od Kolotoče, můžete koukat ve 4 odpoledne a ne ve 4 ráno, když přijdete domů pod obraz, víte o čem mluvíme – AZ Kvíz!

Jeden moderátor, 2 soutěžní týmy, nezkrotný bankomat a nekonečná porce zábavy! PM Klub, Praha, čtvrtek 23. dubna, 19.00.

Na duel jsme vyzvali naše kamarády z CzechCrunch. Společně nás totiž dost baví domnělé nepřátelství mezi námi, tak si ho užijeme naživo…

Za tým CzechCrunche vystoupí jeho zakladatel Michal Ptáček, oporou mu bude dvojice našim čtenářům dobře známých jmen – Ondřej Krátký (Liftago) a Michal Šmída (Twisto).

Přidejte se na akci taky na Facebooku.

Barvy Tyinternety bude hájit náš šéfredaktor Pavel Cyprich. Po jeho boku stanou legendy: David Grudl a Filip Dřímalka.

Proč to děláme?

Akcí v Praze je dost. Ty o marketingu, digitálu či startupech kvalitou a přidanou hodnotou trochu kolísají, ale rozhodně není nouze o příležitosti se něco dozvědět. V případě konceptu pražského StartupCampu mezeru navíc zaplnil CzechCrunch svým Offlajnem. Proto jsme se rozhodli, že naše další akce nebude mít formu přednášek či prezentací.

Druhým zjištěním bylo, že startup networkingové akce nefungují. Obecně vedlo nadužívání slova networking k jeho vyprázdnění. Pětiminutová pauza mezi přednáškami je coffee break. Nikdo nehledá přidanou hodnotu v setkávání se. A pokud se potřebují setkat, stejně to dělají mimo akce.

Na druhou stranu se ale děje něco jiného, zajímavějšího. Startupisté shání markeťáky či grafiky, přitom neznají ani jména českých agentur. Velké agentury dělají vlastní startupy, přitom neví, že existuje Techsquare

Co je pro jednu skupinu samozřejmost, je pro druhou úplné WOW. Koukáme na ta samá TED videa, řešíme podobné problémy, přitom jsou kontakty mezi námi minimální. Tady je potenciál pro vznik nových kamarádství, spoluprací, nabídek, tady je přidaná hodnota setkání se veliká.

Takže ho přijďte využít a dorazte večer do PM Klubu na Tyinternety Status Games!

Rádi vás uvidíme, rádi vás seznámíme a rádi vás budeme bavit.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak začala facebooková válka o news feed

Když se mluví o hrozbách pro Facebook, obvykle padají termíny jako příjmy z reklamy, přechod na mobilní telefony nebo konkurence jiných sítí. Jenže s tím, jak za sebou Facebook nechal hranici miliardy uživatelů a v online marketingu se stal standardem, leží jedna velká hrozba přímo v jeho srdci. Je jí přecpaný news feed, který je stále častěji zdrojem kritiky a frustrace.