Startup summit 2013 už jede naplno

Mike Butcher z Techcrunche, J.R. Smith z AVG nebo Jakub Vrána. První řečníci letošního Startup Summitu už mají své řeči za sebou. Další budou následovat – až do sedmé hodiny večerní.

“Chodí mi 500 emailů denně, tak se rozmyslete, jestli to chcete zkoušet,” zchladil hned na začátku nadšené startupisty editor Techcrunche Mike Butcher. Jeho show na úvod Startup Summitu  byla sice mírně poznamenána včerejší warm up party, ale přesto nahodil otevřel klíčové téma pro lokální startupy – zapomeňte odkud jste – nejdůležitější je produkt.

Řečníci se střídají každých dvacet minut a twitterový přímý přenos můžete sledovat na našem Twitteru  a nebo zkuste hashtag #startupcs.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Virgin America vezmou svého nejlepšího zákazníka do vesmíru

Při pohledu na hvězdnou oblohu se každý občas zasní o nedosažitelných vesmírných dálkách. Již brzy ale možná tak nedosažitelné nebudou. Vesmírná turistika je odvětvím budoucnosti, a to nejen pro ty, kteří disponují tučnými konty. O cestu do vesmíru se totiž dá i soutěžit - jako první cenu ji nabízí aerolinie Virgin America a v marketingu tak padla další hranice.