Snapshot: Co děláme na zahraničních webech?

Ve spolupráci s agenturou OMD jsme pro vás připravili sérii témat zaměřených na chování českých uživatelů online. Již šestý exkluzivní OMD Snapshot on-line pro Tyinternety se tentokrát zaměřil na používání zahraničních internetových stránek.

Snapshots on-lineSnapshots je exkluzivní on-line systém společnosti OMD k získávání aktuálních informací z trhu, o respondentech, jejich chování a postojích. Nástroj Snapshots on-line využívá panel více než 24 000 respondentů, který je reprezentativní vzhledem k české internetové populaci. Z panelu byla pro tento výzkum vybrána cílová skupina 530 lidí ve věku 15-69 let tak, aby podala reprezentativní výpověď o stavu zkoumaného jevu. Exkluzivní výsledky z nástroje Snaphots on-line vám budeme přinášet pravidelně každý pátek.

Zahraniční internetové stránky obecně slouží především jako pramen informací a pro mnohé také jako zdroj dat ke stahování. Zahraniční stránky jsou podstatně více využívány muži než ženami. Zatímco obecně využívání zahraničních internetových stránek klesá s věkem, v některých kategoriích, například sledování zpravodajství či hledání informací o cestování, je tomu naopak.

co děláme na zahraničních webech?

Muži/ženy

co děláme na zahraničních webech?

Předchozí snapshoty:

Total
0
Shares
Další články