ShopRoku 2013 bude vyhlášen už ve čtvrtek v MeetFactory

Kontroverzní debata překvapivé osobnosti představí druhý ročník akce ShopRoku Meeting 2013. Odborné veřejnosti se poprvé jako řečník, a nikoli moderátor, představí Leoš Mareš.

Kromě Leoše Mareše, který má inspirovat svým příběhem podnikatele v e-commerce,  se premiérově představí i nový šéf nákupního rádce Heureka.cz Tomáš Braverman. Akce proběhne už tento čtvrtek 10. října v MeetFactory.

Na akci, pořádané nákupním Heureka, se pak v debatě sejde trojice, která má kromě úspěchu v e-commerce jen málo společného. První dáma české scény Jitka Dvořáková, šéfka jednoho z největších e-shopů CZC.cz, v Brazílii úspěšně investující Jakub Havrlant a zakladatel Slevomatu a DámeJídlo Tomáš Čupr. Úvodního slova celé akce se ale zhostí Jan Jírovec, šéf skupiny Allegro Group CZ.

Kromě úvodního bloku se meeting bude skládat z worskshopů, které jsou rozděleny do 4 tématických bloků. Po jejich skončení bude následovat slavnostní vyhlášení vítězů soutěže ShopRoku 2013 a následná after party. Veškeré další informace o řečnících, programu a slavnostním vyhlášení najdete na stránkách http://www.shoproku.cz/shoproku-meeting/.

Total
0
Shares
Další články