Šance týdne: Heureka hledá vývojáře

Umíte programovat? Používáte Heureku, ale říkáte si, že byste to dokázali udělat lépe? Tak do toho! Největší e-commerce projekt v Česku a na Slovensku shání do Prahy a do Jablonce nad Nisou zkušené PHP programátory a front-end developery, kteří by se chtěli podílet na podobě miliardového byznysu.

Největší srovnávač zboží na českém internetu, který ovlivní nákupy v hodnotě 10 miliard korun, patří společně s oblíbeným portálem Aukro a výrobcem e-shopů NetDirect do portfolia Allegro Group CZ, která se soustředí na rozvoj e-commerce. Je zároveň součástí globální technologické korporace Naspers, v současnosti jedné z největších technologických firem na světě, jejíž aktivity sahají až do Facebooku nebo čínského gigantu Tencent.

Proč pracovat pro Heureku?

  • chce být nejlepší a udávat směr české e-commerce
  • má příjemné kanceláře, chill out prostory a fajn benefity
  • má otevřenou firemní kulturu a smysl pro humor
  • můžete pracovat na službě, která je vidět a má smysl
  • co neumíte, to se naučíte

Právě nyní hledá Heureka odborníky ve svém oboru, kteří mají podobný pohled na svět a životní hodnoty:

Co můžete čekat, pokud se přihlásíte? Proces výběrového řízení je vždy laděn s ohledem na konkrétní pozici a náplň práce, obvykle v podobě dvoukolového řízení. První kolo je vedeno zástupcem oddělení lidských zdrojů, na druhém už s vámi bude mluvit i budoucí šéf. Když je třeba si pospíšit, zkrátí se výběrový proces na jedno kolo, aby se budoucí posila našla co nejdříve. U odbornějších pozic kandidáti zpracovávají odborný úkol, který se vztahuje k budoucí náplni práce, a o výsledku je rozhodnuto zpravidla do dvou týdnů od pohovoru.

Total
0
Shares
Další články