Samsung rozdává smartphony. Přes Twitter

Velmi pravděpodobně se i k vám donesly problémy, které má Apple kvůli špatným anténám na novém iPhonu 4. Doslechli se o nich i lidé ze Samsungu a rozhodli se k velmi povedené reklamní akci. Nespokojeným uživatelům iPhonu nabízejí přes Twitter zdarma Galaxy S, chytrý telefon se čtyřpalcovým displejem.

K tomu, abyste v dnešní době získali k iPhonu zdarma telefon Samsung, stačí docela málo. Jediné, co potřebujete udělat, je koupit si iPhone 4 se špatnou anténou a pak na něj veřejně nadávat na Twitteru.

Lidem ze Samsungu došlo, že pokud chtějí oslovit skalní příznivce iPhonu, mají příležitost, která se již nebude opakovat. Vyhledávají na Twitteru uživatele, kteří si na nový telefon od Applu stěžují, a nabízejí jim (po zaslání kontaktních a osobních údajů) zdarma Galaxy S, nejnovější chytrý Samsung se čtyřpalcovým displejem.

Pokud se ptáte nás, považujeme to za geniální marketingový tah.

Via Wired

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Hangout s Taťánou le Moigne a Josefem Šlerkou už příští úterý

Proč je v Česku důležité mluvit o vzdělávaní? Jakou roli hraje internet na školách? Jak mohou organizace nebo jednotlivci přispět k rozvoji českého vzdělávání? A co v tomto ohledu dělá Google? Pokud vás zajímají odpovědi na tyto a další otázky, můžete si i vy promluvit o vzdělávání s Taťánou le Moigne, Josefem Šlerkou, Simonou Weidnerovou a Lukášem Sedláčkem.
Přečtěte si více

Liga na ochranu internetu přichází, oficiálně od čtvrtka

Už tento týden, ve čtvrtek 19. července, začne fungovat ambiciózní projekt Internet Defense League. Jeho cílem je propojit velké i malé weby a jejich návštěvníky do jedné velké sítě, skrze níž bude možné v případě nouze vyslat signál a vydat se do boje za svobodu internetu. A co víc, otevřená inspirace Batmanem a internetovými memy nadchne každého geeka.