První nezávislý autor prodal milion knih přes Kindle

Amazon včera oznámil, že první z autorů používajících jeho Kindle Direct Publishing program dosáhl prodeje přesahujícího jeden milion elektronických knih.

Kindle Direct Publishing je nástroj určený pro autory, kteří nechtějí svoje dílo vydávat prostřednictvím běžného vydavatelství. John Locke tímto způsobem vypouští do světa svoje kriminální romány, které kupujícího stojí 99 centů a autorovi vynesou 35 centů za kus. Svým výkonem se zařadil po bok sedmi dalších autorů, kterým se povedlo přes Amazon udat přes milion elektronických knih. Dalším členem klubu je ze známějších jmen například Stieg Larsson.

Největším problémem nástroje Kindle Direct Publishing je velké množství spamu, které přes něj projde. Někteří tak volají po přísnější regulaci toho, co může být přes něj vydáváno.

Při Johnově tempu asi ani nepřekvapí, že o svém milionovém úspěchu hned vydal další knihu How I Sold 1 Million eBooks in 5 Months!, v níž odhaluje svůj marketingový systém a další tajemství.

Via Mashable, TC

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

SPIR vs. Google: Českému sdružení se nelíbí aktivity nejpopulárnějšího vyhledávače

Podle českého sdružení SPIR se antimonopolní vyšetřování Googlu před Evropskou komisí významně dotýká i českého trhu. SPIR se proto rozhodl informovat českou veřejnost o tom, proč nesouhlasí s posledními návrhy Googlu na řešení problémů v jeho službách. O těchto návrzích má Evropská komise vydat konečné rozhodnutí během června.
Přečtěte si více

Užitečná prezentace: Základy webového vývoje pro nevývojáře

Pokud vás internet živí, a to na jakékoliv úrovni, je pravděpodobné, že dříve či později tak či onak přijdete do kontaktu s technickou částí jeho fungování. Pokud ale development není vaší hlavní profesionální náplní, může se stát, že vaše znalosti i relativně základních konceptů budou přeci jen pokulhávat. S tím může pomoci povedená prezentace.