Proč říct ANO cloud hostingu

Cloudový hosting patří na mezinárodním poli mezi nastupující hostingové služby a jeho popularita stoupá nejen v profesionálním ICT sektoru. V současnosti tento hosting stále více proniká i k široké veřejnosti. Důvod popularity této služby je prostý – nejsou zde žádná omezení, co se týká výkonu nebo prostoru.

komerční článek

 

Cloudový hosting pružně reaguje na veškeré změny a využívá vždy jen ty zdroje, které v dané situaci potřebuje. To může znamenat nejen velké úspory ale zároveň jistotu, že při každé změně je služba schopna se bezprostředně přizpůsobit. Nehrozí proto žádné výpadky nebo nedostupnost stránek. V ČR patří mezi přední poskytovatele tohoto typu hostingu společnost IGNUM se svou službou WEBCLOUD.CZ.

Špičkový hosting na půl roku zdarma?

Díky společnosti IGNUM si nyní může neomezený hosting WEBCLOUD.CZ bezplatně vyzkoušet každý, kdo splní jednoduchou podmínku. Stačí si zaregistrovat nebo prodloužit CZ doménu prostřednictvím služby DOMENA.CZ. Každý kdo tak učiní, dostane k dispozici depozit v celkové hodnotě 360 Kč na svůj klientský účet pro hosting na WEBCLOUD.CZ.

Hosting na WEBCLOUD.CZ se liší od ostatních nejen neomezeností služeb, ale i transparentním způsobem účtování. Síla tohoto hostingu spočívá ve férovém účtování jen reálně spotřebovaných prostředků, konkrétně objemu uložených dat ze všech internetových projektů zákazníka, v ceně 2 Kč za každý započatý GB dat denně. Každý uživatel má přitom k dispozici přesný přehled o spotřebě prostředků z jeho depozitu. Jelikož není omezen ani celkový počet hostovaných webů, je možné jednoduše provozovat i více webových prezentací za pouhé 2 Kč denně. Se získaným depozitem lze na WEBCLOUD.CZ hostovat několik samostatných webů až půl roku zdarma.

Proč ano CZ doméně?

Českému trhu bezesporu dominují stránky v mateřském jazyce. CZ doména je totiž nejlepším řešením pro všechny, kteří chtějí oslovit uživatele českého internetu. Navíc vlastnictví CZ domény může významně pomoci v dostupnosti i propagaci webu na internetu a usnadňuje cílení na českém trhu.

Vedle toho má česká národní doména další významnou výhodu, a to možnost zabezpečení stránek proti podvodnému přesměrování pomocí technologie DNSSEC. Toto zabezpečení CZ domén umožnilo registrátorům zavést sdružení CZ.NIC, správce pro české národní domény. Díky tomu jsou české domény nejbezpečnějším prostorem pro jakýkoliv web.

Společnost IGNUM, která patří mezi přední registrátory a poskytovatele hostingu v ČR, a její služba DOMENA.CZ je navíc držitelem nejvyššího stupně certifikace kvality služeb, udělované sdružením CZ.NIC.

Začněte bezplatně a kvalitně hostovat ještě dnes

Neomezený výkon i prostor, neomezený počet webhostingů, e-mailových schránek, databází, FTP přístupů i subhostingů, platba pouze za spotřebované služby, žádná omezení pod hvězdičkou, nonstop technická podpora a certifikované doménové služby od špičkového registrátora – na to vše se mohou těšit všichni zákazníci, kteří se rozhodnou vyzkoušet služby DOMENA.CZ a WEBCLOUD.CZ.

Díky probíhající akci máte i vy jedinečnou příležitostí bezplatně vyzkoušet tento zcela nový způsob využití hostingových služeb. Neváhejte a využijte časově omezené nabídky, jejímž prostřednictvím si můžete sami ověřit zaručenou kvalitu služeb – bez rizika a s minimálními náklady.

Více informací o akci naleznete na hosting.domena.cz.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Nej sociální a mobilní kampaně: I Facebook může být nóbl

Napadlo by vás někdy odmítat fanoušky na Facebooku proto, že pro vaši značku nejsou dost dobří? Některé značky se nebojí odlišit velice svéráznými metodami, jak ukazuje náš další výběr zajímavých kampaní poslední doby. Minule jsme se věnovali speciálně Twitteru, tentokrát dostal nejvíce prostoru Facebook a sekunduje mu Instagram.